Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
tak vcera konecne prisel PT, ale nemel jsem cas to sem psat hned jsem musel bezet, ale musel jsem si na ten PT pockat temer hodinu... Dnes vstup long na 5592 (toho DT jsem se trochu bal ze se stane a ono jo). Sice jsem dostal pozitivni slip 1b, ale i tak to zdaleka nestacilo a byl SL. Sice to pokracuje na doplneni gapu (long), ale nijak zvlast svizne..
Tak at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MNovak: Tak to byl slušný vstup. Jinak díky moc za předchozí odpovědi, než ti stihnu poděkovat tak je debata úplně jinde. Jestli můžu ještě jednu prosbu a jestli už to není moc, jaké máš parametry toho PSAR? Většinu tvých vstupů, které jsi tu uváděl, chápu, ale občas mi to prostě nesedí. I když dneska by mi stejně žádný indikátor nebyl platný, tam jako ty už bych se vlézt neodvážil. Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

navratil
Psar mám nastaven na 0,2 a 0,2. Jenomže platformy jej zobrazují jinak. Takže ti to nastavení možná nebude na nic.
Jinak jde vstupovat i bez psar. Pokud uvidíš , že svíčka uzavřela v longu pak umístíš stop příkaz nad high. Pokud tě trh nevtáhne tak čekáš na další "longovou svíci".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kdyztak pro vsechny co meli problemy pisu co mi poslal AJ za odpoved... no tu posledni vetu moc nechapu co tim chtel rict.. ale jinak myslim oka vsechno..

The Zen-Fire data feed doesn't have any problems. Today, NinjaTrader had a problem with their historical data servers for Eurex and TF markets. If you had a chart open the live Zen-Fire data was coming in to populate the chart, but if you opened a chart after the historical data was not available to load in.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...