Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

namodro Napsal:
-------------------------------------------------------
>
> b)??? Let?s first try to see if you can reach our
> systems. Please type
> ????????? ping vtlive.fxserver.com >>
> c:\cmsdebug.txt

Skousel jsem u sebe prikaz "ping vtlive.fxserver.com"(kontroluje jestli se spojite s jejich servrem) a nemoch jsem se pripojit takze to nebude chyba pouze u Vas.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To je zvláštní, teď už to hodinu jede bez problémů. Zřejmě jim to opravdu hapruje jen když je hodně příkazů... Což je ovšem bohužel vždy, když chce člověk obchodovat, že... :)

Dzink,
už víš, co s tím??? Pokud jo, tak mi to, prosím, nějak polopaticky a blbuvzdorně nadávkuj :)
Díky, Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Namodro, mas byt pozorny, ked zadavas login informacie, heslo a login su citlive na velke a male pismena. Ak sa stale nemozes pripojit, aku hlasku ti to vypisuje ?
Po ktorych krokoch dostavas chybne hlasenie od potvrdenia loginu, od "checking client version, version check ok, login , login ok, loading"??

Uskutocnite nasledujuci test

1/ Start->Run do okna napis command.com enter :)
v CZ verzii Win to je Start - > Spustit...

2/ na zaciatok skuste, ci mozete dosiahnut nas server, do otvoreneho okna napis

ping vtlive.fxserver.com >> c:\cmsdebug.txt

3/ teraz sa pozrime ako je nas server dosahovany z vaseho pocitaca, napis

tracert vtlive.fxserver.com >> c:\cmsdebug.txt

Zavri okna a subor na disku c c:\cmsdebug.txt priloz do emailu a posli na techsupport@vtsystems.com

Ak budu mat dane informacie, budu moct neskor lepsie poradit.

Pri Win cz, je vsak vypis cmsdebug v ceskom jazyku, som zvedavy ako sa s tym "poperu" :) a mozno mas Win eng.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

warrior,
díky za postup, ale stejně tomu moc nerozumím, co jim tam mám vlastně poslat, nicméně to vyzkouším...
Co se týče pozornosti při zadávání loginu - login mám neustále stejný, takže tam jen zadávám heslo, a jsem setsakra pozorný :) Navíc, při tom padání tam vlastně ani nic nezadávám, protože login i heslo je napsané a vždy se to zobrazí, jenomže to buď hlásí chybu kontroly, a po několikerém odentrování téhož se to najednou připojí, nebo se neděje nic a po 3 minutách přijde hláška "čas vypršel", nebo to prostě nahlásí, že "v tomto momentě je server nedostupný, zkuste to později" - to je nejčastější. Navíc i když se to připojilo, tak dnes od cca 13:00 do 18:00 se to vždy tak po třech minutách odpojilo, začalo se to samo rádoby připojovat, což se nepovedlo, takže celý kolotoč znova. Mým připojením to není, protože to mám setsakra dobré, a navíc, jak jsem už psal, na druhém počítači mi neustále běželo demo...

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

warrior,dzink,
tak se mi to už podařilo - tedy projet to spojení a dostat z toho ten výpis. (Uzavřel jsem pozice ve velmi mírném plusu, takže už jsem zase schopen myslet :)) Jsem zvědav co vědci výzkumníci v CMS vyzkoumají. Poslední dvě hodiny to běželo v pohodě... Ovšem pokud by se tohle mělo opakovat častěji než jednou za rok, tak sbohem CMS...
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takže: po mém výhrůžném mailu s přiloženým výpisem spojení jsem od CMS dostal tohle:

Dear Sir

Unfortunately our systems suffered an issue with some clients being
unable to connect to our systems earlier today. Our technicians
responded and corrected the issue and will conduct a full investigation
as to the cause which will be overseen by our company executives. Let me
assure you that our systems remained functioning during this unfortunate
time of connectivity issues and we offer our sincerest apologies for any
inconvenience this may have caused.

If there are any dealing issues with orders being miss-executed or not
received by our systems or otherwise not executing properly on your
account, please email dealingsupport@cmsfx.com with your account number
and a full description of what occurred. Please note that you may be
requested to supply a copy of your activity log to aid in the investigation.

Thank you.


Zdá se mi, že chlapci v New Yorku nevědí, která bije...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Neviem, či patrí táto otázka do tohto vlákna,ale nechcem kvôli nej zakladať nové. Plánujem presunúť svoje obchodovanie z PC v práci na PC doma. Rozmýšlam o najvhodnejšom pripojení na net tak, aby som mal potrebný komfort a pohodlie na obchodovanie. Zvažujem medzi pripojením pomocou aDSL a systémom EDGE prostredníctvom jedného z mobilných slovenských operátorov. Keďže je táto oblasť pre mňa španielska dedina, vie mi niekto z Vás poradiť príp. porovnať klady a zápory jednotlivých spôsobov pripojenia aj z hľadiska tradingu FX? Dík.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

galant Napsal:
-------------------------------------------------------
To galant


Co se tyka Tradingu, neni potreba super rychleho pripojeni, 128 kb/s by melo v pohode stacit, spis je dulezita stabilita pripojeni, zadne vypadky atd..S tohoto hlediska se mi jevy ADSl jako lepsi reseni, hodne zalezi jake mate pokryti signalu pro EDGE , pokud je dostatecne silny, je to jedno.
Pres Edge ale muzete byt pripojeno kdekoliv pomoci notebooku, pokud hodne cestujete a chtel byjste sledovat vsechno denne, je urcite lepsi. Budu rad za dalsi nazory

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To derkel
Již dříve tady někdo popisoval stabilitu pro trading z různých druhů připojení. Z toho jsem pochopil, že není důležitá jen rychlost přenosu, ale taky "odezva" (a to bylo pokládáno v tom příspěvku za nejdůležitější). Vyplunulo z toho, že nejlépe je na tom z tohoto pohledu ADSL a kabel a naopak nejhůře mobilní připojení EDGE atp. Bohužel, když jsem na chalupě a používám EDGE T-mobile, tak to pociťuji hodně na vlastní kůži....hroznééééééééééééééé !!! (už to odneslo pár hrnků, žena i pes..:-) Eurotel na tom není o moc lépe (taky jsem ho tam zkoušel)... Uvažuji vážně o satelitním připojení, i když je dražší, ale určitě se mi vyplatí mnohonásobně více než ty nervy s mobilními operátory...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim,
pokud chcete obchodovat z domaciho pc je jiste adsl vhodnejsi reseni. pro trading bohate staci 128(ovsem na ostatni veci je to docela malo :)).gprs/edge ma urcitou nevyhodu v pomalejsi odezve na pozadavky(ne v rychlosti prenosu ta byva vetsinou dostatecna), coz muze byt u nekterych platforem problem.proto ho pouzivam jen jako zalozni reseni nebo kdyz nejsem zrovna doma a tak...s vt to funguje bez problemu akorat je nepatrne delsi odezva(radove sekundy) na zadavane prikazy.ovsem predchozi platforma byla s gprs takrka nepouzitelna, proto je vhodne vyzkouset na demu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

namodro: psali ti, ze mas zjistit, jestli chyba neni nekde cestou k nim. Ping je prikaz, ktery si sahne na jejich server a pak potvrdi / nepotvrdi dostupnost, tracert zase prochazi celou cestu a vypisuje masiny, prez ktere jde.
Myslel jsem, ze poslou neco trochu sofistikovanejsiho. Evidentne tihle lidi nemaji sajn, co se vlastne deje.
Maji tam neco hodne shnilyho...

ad pripojeni: optimum je podle meho nazoru z toho, co je na trhu, ADSL nebo jiny pevny pripojeni. Prave kvuli odezve. Mikrovlny muzou mit nekdy spatnej signal (ruseni atp), satelit je katastrofalni odezva, mobil to samy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to galant,

edge na obchodovanie neodporucam, bezalo mi na tom donedavna demo. Fakt dost velke odozvy ale hlavne aspon to moje pomarancove Edge aj parkrat za den padlo, bez ohladu ci som isiel cez kartu alebo mobil. Datove sluzby jednoducho este stale nemaju porovnatelnu prioritu ako hlasove sluzby.

Satelit tiez neodporucam,mam s nim velke skusenosti, velmi drahe, velke odozvy, ciastocne citlive na pocasie(silne burky,hlavne snehove, v zime treba odhrnat sneh z taniera:) )odporucam iba tam kde nie je alternativa.

Na obchodovanie odporucam ADSL, internet cez kablovku, pevnu linku, hlavne ak sa da, nech to ide po kabli a neplati sa za pripojene minuty. Ani mikrovlnka od spolahliveho providera nemusi byt zla.

Dute

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all:
díky za množstvo názorov. Z tejto mozaiky je zrejmé, ako sa rozhodnem :). Sám v tradingu ešte len pracujem na kontrole nervov :( a nie to ešte pridávať si stresy kvôli padajúcim pomarančovým plodom :D, satelitom, mikrovlnkám a podobným výdobytkom modernej doby ;). Takže ako ste sa viac-menej všetci zhodli- kábel je kábel. Ešte raz dík.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...