Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader 7 – ideální bezplatný nástroj pro market replay


Doporučené příspěvky

to: yax

Děkuji za radu, :),
o krátkodobém napojení na data z "zen-fire" vím, ale toto chci využít až mi NT6,5 a NT 7 budou chodit.
Rád bych rozchodil napojení přes "Open Tick". Tady je problém v tom, že se neumím k Open Tick přihlásit a tedy není možno čerpat data do mé NT6,5 a NT7. Zde vidím zásadní problém, který zatím nezvládám.
Patřím mezi tak trochu dříve narozené a počítačové kouzelnictví není mojí silnou stránkou. Navíc problém v jazyce. Nestěžuji si, bojuji, někdy je to těžký boj :S.
Pokud bych dostal radu jak na Open Tick, budu potěšen.
Děkuji
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 282
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

JiKos:

vždy než začnete něco řešit, použijte prosím "vyhledávání"..stačí zadat hesla jako "opentick", nebo "open tick" a určitě najdete odpovědi..viz. např. www.financnik.cz/forum/read.php?3,101625,152014#msg-152014

jinak moc nechápu "o krátkodobém napojení na data z "zen-fire" vím, ale toto chci využít až mi NT6,5 a NT 7 budou chodit. " až vám bude chodit co?? pokud vám nefunguje ninja trader, tj. máte problémy s instalací, tak si pozvěte nejlépe nějakého známého, aby vám s tím pomohl..je to triviální záležitost, takže to zvládne každý i méně průměrný uživatel..když už bude u vás určitě vám pomůže napojit se i na zen-fire..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Předpokládám, že potřebujete denní data (timeframe 1 den). Já jsem to vyřešil ručním přepisem do txt souboru ze stránek burzy, což i s importem do NT6,5 zabere cca 5 min denně. NT7 by měla obsahovat i importní formulář, takže by to mohlo jít ještě rychleji.
Nevím, zda je to pro vás řešení, ale já tím začínám obchodní den, neboli je to součástí mého warming up.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
jestli ještě mohu k věci instalace NT 6,5 a NT 7.
Obě instalace jsem odinstaloval a opět nainstaloval přesně dle návodu. Problém nastal při opakovaném pokusu získat bezplatná data od zen-fire. Tentokrát mi to dalo hlášku, že požadavek je opakovaný. Nejsem si vědom, že bych dostal při první instalaci zen-fire info o uživatelském jménu a kodu. V každém případě toto nyní nemám. Má někdo zkušenost jakl tyto údaje nutné pro propojení mezi NT ZF získat?
Předpokládám správně, že po 1 měsíci budou data odpojena? Existuje jiný dlouhodobější zdroj dat pro trenink ?
Děkuji
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zen-fire mi fungoval, ale ted kdyz zkousim registrovat znovu z jineho pc z jine site (Jina IP, MAC a email). Tak to nejde, nevim jestli to je vypadek?

Opentick server, byl zrušen a není funkční.

Napsal jsem objednávku na disktrading.is99.com/disktrading/, 20USD se dá objetovat pro kompletní historická data (od jednoho instrumentu).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
předem se omlouvám za určitě triviální dotaz. Stáhl jsem si Ninjatrader, poté jsem se snažil registrovat u Zenfire. Poslali mi ale pouze licenci na Ninjatrader, ale už žádné heslo s loginem pro připojení. Zkoušel jsem to znovu, ale výsledek stále stejný. Nevíte kde dělám chybu, nebo čím to je? Už mi běží třicet dnů, takže bych to chtěl zprovoznit.:)

Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiri1:
Díky za reakci. V tom je právě problém, zadává se tam pouze jméno, příjmení, email, telefon a země. Po vyplnění jsem myslel, že mi přijde na mail login a heslo včetně kódu pro licenci, ale došla pouze licence. Licenci vložím do NT, ale jakmile chci v NT vytvořit připojení k zenfire, tak potřebuji login a heslo. Bez něj se nepřipojím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rozmyslal som ci sem tuto info hodit, ale aby som vam usnadnil prehlad ohladom NJ7:


V sucasnosti nie je NT7 dostupny k stiahnutiu ani z oficialnej stranky a pravdepodobne ani z inych kutov internetu. Nielen moje hladanie ale aj konkurencne potvrdilo ze ak je nieco dostupne, tak je to BETA. Z ofic. stranky si stiahnete max verziu 6.5

Co za tym je? Podla mojich skusenosti to bude pravdepodobne nevyladenost programu, kt. tak musel byt stiahnuty z distribucie. Preto pre ulahcenie zivota novacikom doporucujem NT7 zatial nepouzivat/nehladat. 6.5 by mala byt dostatocne stabilna.

s pozdravom, ZOLLINO

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...