Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader 7 – ideální bezplatný nástroj pro market replay


Doporučené příspěvky


Zdravím Vás,

vyzerá to tak, že som svoj problém s prehrávaním market replay vyriešil, teda zrejme si myslím že tam bola chyba. Na prehrávanie som si stiahol iba dáta L2 a myslím že preto mi to nefungovalo a tak som dal stiahnuť k tomu aj dáta L1 a v pohode to funguje. Hádam to niekomu pomôže. Tuším že podobný problém mal aj MarCUS_TS

Beneš:

osobne si myslím že nejaké problémy s BETA verziou môžu súvisieť, ak si bol pozorný pri download verzie 7 tak tam na začiatku píšu o týchto skutočnostiach

S pozdravom Ján Belička
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 282
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nainstaloval jsem NT7 betu, zajimavý je, že se automaticky nainstaluje a vytvoří ikona pro chod NT v 64bit režimu.
Problém je, že server asi bude nějakej přetíženej :-((

Moje úvaha vychází z tohoto hlášení:
Error on downloading replay data: Connection to data server is busy or not available right now.
Please try again later.

že by to bylo tím pátkem 11:15 ?

zdravím

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
instalace NT v7 beta se zdařila,
nepodařilo se mi však načíst data?

hlášení: There is no L1 replay data available for instrument/date
a někdy zase hlásí, že je server zaneprázdněn

takže, už asi nemáme šanci v těchto dnech načíst data zpět :-((

povedlo se to někomu od 3.6.2010 z5?

Předem děkuju za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Tak bohuzel, ale s downloadem mam porad problem... stahnul jsem NT 7 beta 16 a ani jednou se mi download dat nezadaril. (postupuju dle navodu na strance). Vcera jsem preinstaloval na beta 17, ale bohuzel, situace trva stale.
Server hlasi, ze je bussy a ze to mam zkusit pozdeji. Pouzivam windows XP. Nemate s timto nekdo zkusenost??? Moc dekuju za jakekoliv rady!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přemýšlel jsem jestli nemám problém s připojením k internetu nebo nastavením firewallu, jelikož mi síť nahodile vypadne, zjistil jsem,že to byl místní lokální problém,
dnes už mám připojení stabilní a standardně nastavené w7 včetně firewallu, tady chyba nebude.

Při připojení File/Connect/ExternalDataFeed/
/Utilities/DownloadReplayData
tak se snažím připojit na L1 i L2 data uprostřed týdne, abych se vyhnul sobotám a nedělím,
ale vypadá to na problém někde u registrátora, možná špatná registrace ....
nevím, kde je přesně problém, ale taky se mi nepodařilo se připojit

zdravím

Link to comment
Sdílet pomocí služby

původně jsem měl nainstalovanou verzi NT6.5, ta po mě tehdy vyžadovala NET Framework 2.0 verzi, při instalaci NT7 beta, už po mě systém nevyžadoval NET Framework, ale je i možné, že požaduje vyšší verzi než 2.0. Zkusím doinstalovat NET FMW 3.5, a dám vědět jestli se daří. Mohlo by to pomoci dalším lidem, pokud je chyba v "tomto přijímači" :-)). Děkuju za velmi dobrý nápad.
zdravím a též přeju pohodový den

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...