Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader 7 – ideální bezplatný nástroj pro market replay


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 282
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...
  • 2 týdny později...

Pekny neskory vecer prajem vsetkym ktory este nespia.
Mozno sa vam bude zdat moja otazka velmi amaterska, ale prosim, odpovedzte mi na nu.
Ak som tomu spravne pochopil, tak na backtesting mi treba aplikaciu napriklad Ninja Trade a do nej nahrat uz len historicke data roznych komodit, akcii a podobne.
Rozumiem tomu spravne?

AK tomu spravne rozumiem, mozete mi prosim pekne napisat skade by som zohnal nejake historicke data zdarma?
Neide mi este o paper treding, potom si za data aj zaplatim, ale zatial na zaciatok.

Dakujem
Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger:

Mrkni na tenhle skvele udelany tutorial: www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader-zenfire.html

Na jeden mesic budes mit historicke data i moznost papertradingu zaroven. Po mesici se bud prihlasis z jineho pc (z prace, knihovny..) a dostanes novy pristup na dalsi mesic.
Pro paper je pak moznost pouzivat Ninja7 (na stejnou licenci jako Ninja6, muzem mit oba nainstalovane na jednom pc), pak mrkni na tohle: www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader7-replay.html

Jinak vlakno o historickych datech a odkazech je zde: www.financnik.cz/forum/read.php?2,1282,page=23

Hodne stesti :)
Petra

PS: Pokud budes mit problemy se prihlasit na Ninja v nedeli, je to z duvody upravy jejich servru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rusty517:

je těžké takhle naslepo poradit..vždy vkládejte podobné dotazy spolu s obrázkem nějakého nastavení nebo podrobnějším popisem...jinak problém může být u Sesion Template - nastavte na 24/7, a nebo možná u špatně zvoleného kontraktního měsíce nebo, že jste nezkusil replay trošku posunout - tuším, že prvních pár hodin po půlnoci v premarketu se tam ani nezobrazuje..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, tak Sesion temlate mám nastavené na 24/7 a stále se graf nezobrazuje, zkusil jsem i jine kontraktní měsíce(několik), zkusil jsem jak komodity tak akcie indexy vše. Čas jsem posunul viz obrázek, vlastně jsem projel celý stažený ,,čas,, a stále nic, software jsem přeinstaloval beze změny, zkoušel jsem i Nt 6,5 a stáhnout si data ze zen-fire, ale nahlásilo mě to, stejnou Ip nebo mac adresu a nevygenerovalo mě to klíč. Data se mě stáhnou, mám je jak v dokumentech tak vidím pří stahovaní, že se načítají, jen se nechtějí zobrazit. Prosím o radu zkušenějších, doufám, že to bude nějaká drobnost=) Děkuji Tomáš

13931

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PetraSR:
Takze ak som tomu spravne porozumel,
zen fire data su realne data ktore mozem obchodovat v realnom case a teda si skusat papertrading.
Ja sa chcem ale opytat ci je mozne nejako ziskat historicke data, a tie si spustit ako keby boli live data.
Proste napriklad budem obchodovat 5 rocny stary cukor, ale bude sa to spravat ako live Da sa to?

Dakujem
Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AHojte, vcera som otvoril poziciu na Eminy SaP 500 cez ninja trader 7 napojeneho na udaje zen-fire, live data a graf sa mi hybal a taktiez aj udaje Ask a Bid. Dnes sa mi ale graf nehybe, len Ask a Bid a samozrejme cena Podla tabulky uvedenej tuna http://www.financnik.cz/komodity/manual/komodity-specifikace-konktraktu.html sa SaP500 otvara o 8:30 americkeho casu myslim. co u nas este v tejto chvili nieje. Ako to ze Ask a Bid skace? a taktiez sa chcem opytat preco na grafu je casovy horizont len od 16:00 - 22:20 ked trh sa otvara o 8:30 americkeho casu. Mam tam neco zle nastavene? obrazok prikladam Vdaka Lukas

13950

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger:

Elektronické trhy jsou otevřené 24 hodin denně, ale historicky mají stále hlavní obchodní čas, který se bere jako ten správný čas na obchodování. Obchodovat můžete klidně v noci, ale vzhledem k malému volume se to nedoporučuje. Jednak malá likvidita a jednak se trhy často chovají nevyzpytatelně. Nicméně jsou lidé, kteří naopak obchodují v noci.

Ninja7 implicitně načítá jen hlavní obchodní čas komodity, lze změnit v nastavení na zobrazení 24/7.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...