Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader 7 – ideální bezplatný nástroj pro market replay


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 282
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Stále neviem prečo Vám to nefunguje, ale podla tej pripomienky ktorú píše "There is no L1 Replay data available for instrument/date" to znamená, teda mne to píše v prípade keď:

-zadám nejaký trh pre ktorý nie sú data ( pre bežné inštrumenty ako TF atd data sú)
-zadám dátum ktorý pripadá na sobotu alebo nedeľu

A ešte jedna vec. Treba mať správne nastavené veci v menu Ninjatrader a to nasledovne:

Tools - Options - Data - Historical chart data (v ľavo hore) musí byť zaškrtnuté iba posledné políčko.

pri tomto nastevení to už fakt musí ísť.

S pozdravom Ján Belička

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stevo, kanály nastavíte přidáním indikátoru MAEnvelopes (zahrnut v NT7), pro NT 6,5 je to indikátor MA Envelope (pro kanál vytvořený z jednoduchého klouzavého průměru) a nebo TMx Tunell (pro kanál vytvořený z exponenciálního klouzavého průměru).
Indikátory jsou někde v diskuzy, určitě je najdete.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
úspěšně se mi povedlo přidat demo účet od Zen-Fire do NT, připojím se na external data feed:
File/Connect/ExternalDataFeed
když ale zadám: File/Utilities/DownloadReplayData, tak se mi nepovede, i když vyberu den uprostřed týdne, abych se cíleně vyhnul sobotám a nedělím, u kterých předpokládám, že se neobchoduje, připojit a stáhnout data byť pro jedinný den?
Mám NT 7 betu
Copak dělám asi špatně?
Děkuju předem za reakci
zdravím

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Po připojení na external data feed
vyberu
trh TF 3-10
File/Utilities/DownloadReplayData
v menu DownloadReplayData zvolím:
Default
TF 3-10
9.6.2010
L1 i L2
enter

Výsledek:
There is no L1 replay data available for instrument/date.
jako by neexistovala L1 data?

je mi to divný, jelikož stejné hlášení vyvolá NT i pro trh ES 3-10,
zkusil jsem i situaci: kdy vyberu Index místo Defaultu a následně tlačítkem 3tečky vyberu trh např. RUT,
výsledek skončí stejnou hláškou

mám NT7 beta, běžící na w7
předpokládám, že mám asi někde nějak špatně nastavený NT, ale v menu mě nic "nenakoplo" čím by to mohlo být,

zdravím
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

.to neb :

přes víkend se mi podařilo stahnout data L1 a L2 pro ES až po červen 2009. je duležite trefit obchodní dny,
vyhnout se statnim svatkum a hlavně když stahuji TF 3-10 nemužu čekat že 9.6 tam budou nějaká data. Kontraktni měsic 03 -10 konči v březnu a 9.6. už se neobchoduje. Ted se dají stýhnout data TF 09-10 protože kontaktní měsíc 06-10 už taky expiroval. Snad jsem vám pomohl ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přidávám můj postřeh :
měl jsem stejný problém s vykreslováním indikátorů, to začalo až hodinu po začátku seance 15:30.
je nutno jak tu bylo zmíněno dříve přepnout v okně grafu (ctrl+f) data series v položce data/session template/ hodnotu na default 24/7 čimž vám vykreslí celý den od rána a indikátory se začnou počítač již v 6.30 ráno
tak snad to někomu pomuže (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a ještě jedna věc mě napadla :)
pokud chcete stahovat starší kontraktní měsíce musíte si je nejdříve navolit v Control center menu Tools / Instrument manager . Příklad vyberu trh ES dám kontraktní měsíc 06-09 a přidat. pak se připojím k downloadu dat a dám datum , ve kterém je raálné že se kontrakt obchodoval tzn. před expirací :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

neb:

už jste dostal přesnou odpověď od vanuatu...jen doplním info o kontraktních měsících viz. www.financnik.cz/forum/read.php?18,25790,143736#msg-143736

PS. udělal jste obvyklou chybu - pořádně jste nevěděl, co vlastně máte stahovat a stahoval jste..tj. je skutečně lepší se první trošku obeznámit s tím, jak co funguje, kdy se roluje, co jaký symbol znamená a posléze teprve začít zkoumat prakticky..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím všechny nadějné tradery :-)

Mám problém se spuštěním NT 7. Všechno v pořádku nainstaluju, kliknu na ikonu, zadám licenční číslo (@SIM-F82F-D583-40B1-AE74-B79F-705D-1952) a po několika sekundách se objevuje hláška: Unable to load Ninja Trader vendor dll. Please re-install Ninja Trader: Kontrola zásad u neověřitelného kódu se nezdařila. (Výjimka na základě hodnoty HRESULT; 0x80131402). A tak jsem provedl re-install, jak tato ¨chytrᨠhláška radí a ona si poté vyskočí znovu. Už jsem to zkoušel stáhnout celé znovu, ale situace je pořád stejná. Tuší někdo v čem by mohl být zakopaný pes? Předem děkuju za každou radu :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, sleduji trh na replay a jak se vykreslují paterny.CCI se vždy dokreslí až po close úsečky,takže signály jsou o jednu úsečku opožděné,takže až když se dokreslí červená tak se rýsuje patern 0/V short a měl bych vstupovat na close další červené,ale to je trh již zase dál než co ukazují paterny.Je to v Live jinak? Asi to jen zatím špatně chápu. Díky za Vaše objasnění:-)

13705

13706

13707

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...