Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader 7 – ideální bezplatný nástroj pro market replay


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 282
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj

to Sunflower:
Už se mi to konečně podařilo vyřešit. Problém byl v tom, že jsem měla na disku stahlé pouze data L2 (přípona nt2) a ať jsem tam dala jakýkoliv datum, graf se nezobrazil. Když jsem si k tomu stáhla data L1 (přípona ntm) začalo to fungovat. S tím, že si vždy dopředu nastavím v okýnku From, který den budu backtestovat a při otevření grafu se mi zase nastaví den předešlý, ale to znamená, že se ti graf má vykreslit do předešlého dne, protože ten následující už pojedeš replay. Po otevření grafu si pak kliknu pravým tlačítkem na replay okýnko a v Go to... si nastavím čas 15:30. A už vše jede jak má.

to Tomas262:
To že se vykreslí jen 1 svíce se mi stalo taky, a to v případě, že jsem měla v okýnku From nastavený o jeden den pozdější datum, než jsem měla replay data. Musí se tam nastavit přesně ten den, který chceš backtestovat nebo nižší.

Ať se daří ;-)
Andrys

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj chci se zeptat, nikde jsem to tu nenašel pdobný dotaz. Když si nějaké replay data stáhnu, nějakého konkrétního dne a porovnávám je s daty od Zen-firu, tak se celkem neshodují. Například u emini Russelu to někdy ukázalo o 5 ticků špatně. Dokonce někde jsem narazil o celé dva body což mě přijde strašně moc! Chtěl jsem si zkusit replay na nějakých backtestovaných obchodech co mám v excelu a během toho jsem přišel na to, že trh z dat od zenfiru udělal od vstupu do pozice pohyb 350$ ale zde na replay mi to udělalo pouze 250$. Od kud jsou tedy data extení? Co je pro můj BT lepší? Já myslím že Zenfire. Díky za reakce!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den,
chtěl bych poprosit zkušenější obchodníky,kteří si nahrávají data v NT7 pro replay mini NQ od začátku roku 2010,o jejich vystavení.Stačí mi formát bez hloubky trhu,pro přehrávání v nt6.5, k NT 7 se mi bohužel nedaří připojit :S

Díky za ochotu a pomoc,Ježíšek Vám to vrátí

ps: ať mám přes svátky co dělat :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Mám stále ptoblém a nevím jak ho vyřešit. Jestli jsem teda vůbec pochopil o jaké přehrávání dat jde. Nainstaloval jsem NT7 a stáhl data ze Zen Fire (nt2 i ntm). Když chci přehrávat, pustím graf a zároveň se otevře přehrávač. Zadám from a to, objeví se graf. Graf je ale dycky jen jeden nebo dva dny. Posuviíkem dole na monitoru se prostě posunuju jen o kousek třeba jeden dem a jsem na konci. Pokud posunu posuvník na přehrávači dostanu se na graf v jiném dni (kdekoliv v daném rozmezí), ale zase jen dva dny.Když zmáčknu play, čas se na přehrávači počítá, ale nic se na grafu nehýbe. Ani když to zrychlím na 15x, graf stojí a čas počítá. S tímto se nedá backtestovat. Nevíte někdo prosím, jak to udělat, aby se graf posouval zároveňs počítadlem na přehrávači? Díky Tomáš

14758

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ptomi:

musite mat nahrana historicka data, to aby sa ukazoval cely graf a potom si musite nahrat dni pre replay cez file-->connect-->external data feed. Ked sa konektuje tak potom do utilities-->download replay data, zvolte si dni ktore chcete a je to.

Moj osobny nazor je ze replay nieje najlepsi na prvy backtest, myslim si ze je lepsi uz ked je prvy backtest spraveny a potom ho spravit este raz a porovnat ci vidite tie signaly ktore ste videli v statickom backteste.
To len tak naokraj...

vela zdaru (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za obě reakce. Ani jedna asi ale nebude můj problém, protože tyto informace jsou totožné s článkem "NinjaTrader 7 – ideální bezplatný nástroj pro market replay". Můj problém však tkví v tom, že vše podle článku funguje kromě toho když zmáčknu play. Po zmáčknutí se nic neděje, ale čas v přehrávači normálně utíká. Mohu dát Goto kamkoli a zobrazí se mi graf tam co chcu, ale při play se graf prostě neposunuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

PTomi: musíš splnit několik věcí
- pokud chceš přehrát např. 17.12.2010 z NQ 03-11, musíš se připojit přes External Feed a tento den stáhnout
- pak se přepoj na Market Replay a v přehrávači musíš mít nastavený správný datum tedy např. 17/12/2010 (ideálně si nastavím 17/12/2010 až 17/12/2010) a čas - pro US trhy 15:30 až 22:15
- musíš si zobrazit správný graf toho, co jsi stáhl, tedy NQ 03-11

teď by ti to mělo běhat. Případně to zrychli ať vidíš, že se to fakt hýbe. Pokud to pořád nejde, tak fakt nevím :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den,

nedávno jsem si stáhnul NT 7.0.1000.1. Předtím jsem žádný NT neměl. Pro Market Replay si chci nahrát historické data přes File->Utilities->Download Replay Data. Jsem napojen přes External Data Feed. Objeví se mi ale hláška, že nemohu stahovat data, pokud mám zapnutý Market Replay Recorder. Pokud tím myslí přehrávač historických dat, tak ten samozřejmě zapnutý není. Už nevím, kudy dál a přeinstalovat NT se bojím, protože by mě to asi podruhé v krátké době nedovolilo nový download. Ví někdo, kde může být zakopaný pes ? Díky.

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...