Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader 7 – ideální bezplatný nástroj pro market replay


Doporučené příspěvky

Ahojte:

skúšam ten market replay len všetko ide stahovanie dát a podobne. Na problém narazím akonáhle si orvorím graf a stlačím play. mám otvorený napríklad 3min graf ale ten replay mi nevykresluje každé 3min a zároveň mi hodí len pomlčku ako keby to bolo bez pohybu neviem v čom môže byť problém teda ak sa by osm poprosil radu niekoho kto vie ako na to!:)..ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 282
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

iigis:

pomůže metoda pokus omyl..já nejsem schopný říct takhle na dálku, co tam máš blbě a čím se to spraví, ale vím, že mi to podobně taky haprovalo..zkoušel sem různě hýbat s nastavením, otvírat různé grafy v různém časovém období atd..a rozjel sem to ani ne za 5min řekl bych..od té doby mi to jede ok..

zkus jiné dny, zkus jiný trh a hlavně se koukni kdy přehráváš..jestli přehráváš v premarketu ve 2 ráno tak je jasné že tam budou jen čárky..prostě zkoušej to aktivně a nenech se odradit tím, že jeden nápad nevyšel..zkus další možnost..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
stahuji replay data do NT, konkrétně mě zajímají trhy NQ,ES,TM a YM za poslední rok. Je to celkem spousta dní, spousta dat a hlavně spousta otravné tupé dřiny se stahováním. Bohužel NT je v tomhle šílenost, asi je to spíš záměr stahování replay dat co nejvíc znechutit.
Předpokládám, že nejsem první člověk na světě, který tohle řeší, potřebuje, proto mě napadlo, že bychom se zde mohli domluvit a "někam" do nějakého úložiště nabízet data ke stažení. Když 100 lidí stáhne pár týdnů z nějakého trhu, tak se zakrátko podaří udělat celkem solidní databázi dat, která si už každý nahraje do své platformy, aby se dalo rozumě backtestovat, papertradovat atd.... Co na to říkáte? Spojíme síly?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

Zdravím,

mám takový problém....stáhnul jsem si normálně přes External Data Feed - TF 03/2011 např 8.2.2011 ... pak se odpojím dám Market Replay..otevřu graf ... nastavím si tam range od 8.2.2011, pak graf otevřu a nic. Pouze bílá plocha a graf nikde :)

může někdo poradit, kde je problém?

s pozdravem

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...