Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Seasonals


Standamora

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 375
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

možný tip - buy Libor 27.7. - 19.9. přikládám fotku sezony komodity Libor, tak jak mi ji vyhodil TradeMiner. Sám do ní nepůjdu z jednoho prostého důvodu - co je to k čertu libor??? :D .......vím, že tuto komoditu nabízelo i MRCi, ale nikdy jsem se tím nezabýval a nevím o jakou komoditu vlastně jde, jaký je její český název? Dobré obchody, P.

20033

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím.

Datum: July 18, 2012 09:37PM

Tento den jsem upozorňoval na hlídání říjnového kontraktu cukru. Zde se nám o několik dní později opravdu potvrdil prodejní signál, který nás dostal z hodnoty 23.49 až do dnešní seance, kde se nyní obchoduje kolem ceny 21.57.

Předpokládám, že cena by se měla držet tempa až k hodnotě kolem 21.00, kde plánuji i vystoupit z obchodu.
Momentum zatím drží tempo.

Máte někdo otevřenou pozici?

Dále bych se Vás rád zeptal, zda má někdo do fundamentální analýzy zahrnuty i meteorologické podmínky a předpovědi?
Mohl by to být další nástroj, který bych rád otestoval.

Dobré obchody všem. ;)

J.V.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 3 months later...

To PetrPavel

Zdravím.

Měl bych na Tebe prosím Tě malý dotaz.
Vzhledem k tomu, že ve svém plánu používám seasonal jako sekundární nástroj pro celkový monitoring situace na trhu. Zvažuji tudíž nákup SW TradeMiner, který dle tvých příspěvků používáš. Řekni mi, je pro používání tohoto softwaru zapotřebí hradit ještě nějaké paušální platby nebo jiné poplatky? Předpokládám, že bude nutné zakoupit nějaký update balíček dat, že? Jsou tyto updaty, resp. s tím spojené poplatky automatické(pravidelné každý rok? Nebo jej můžu zadat dle svých potřeb?

Díky za odpověd.

Cyber

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cyber,
abych přiznal pravdu, tak s přechodem na nový počítač jsem si již TradeMiner znovu neinstaloval. Původně jsem si myslel, že ho kupuji jednou provždy, ale zdá se, že musíš dokupovat data jednou za rok.

Jak asi víš, tak si můžeš zakoupit tuto platformu pro Stock, Forex nebo Futures. Já měl zakoupen jen Futures. Po roce používání jsem zjistil, že mě zas až tak moc neoslovuje. Víc mi sedí předplacená služba od MRCI, mimo to mám v TrackNtrade zakoupen sezonní plug-in a na ten koukám skoro furt, takže TradeMiner už do budoucna vypouštím.

Asi jsem ti nepomohl, ale dnes bych tento soft už nekupoval.
Ať se ti daří a dobré obchody,
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...