Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Seasonals


Standamora

Doporučené příspěvky

Setrix
nic takového k tomu není. Nevím zda jsi vyděl ten spradový plugin, ale v něm vpodstatě vydíš jen příslušný spradcharts - vpodstatě to co je v MRCi tuším černá čára pro současný stav. Můžeš si do toho kreslit, nebo si znázornit úsečky po jednotlivých dnech. Jde tam udělat i zpětný jakoby MarketReplay, takže se dá dělat "jako obchody" na minulost i současnost (papertrading), ale na to už musíš mít další plug-in "Historical trade simulator" Na ten jsem minule zapoměl, ten mám, ale musí se samozřejmě kupovat zvlášť.
Takže aby to vykreslovalo sezonost na sprady to prostě TnT neumí.
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 375
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sentrix, momentálně hledám a čekám, nejsem v žádném sezoním obchodě. Dow Jones zklamal, na jih se nevydal. Pro tento případ má Williams záložní předpověď - měl by být býčí až do března. Dnes jsem vyčistil TnT od svých "očekávání" a nechal jsem tam jen Lean Hogs. Zdá se tam tvořit pattern 1,2,3 počkám, zda se vytvoří korekce někde k 95,100 a možná vstoupím. P. PS Dnes jsem sice vstoupil ještě jednou na swing do Cocoa, ranní otevření vypadalo nadějně, ale asi dnes vystoupím.

18396

Link to comment
Sdílet pomocí služby

po delší době jsem se zúčastnil sezónního obchodu. Včera jsem prodal jeden kontrakt japonského jenu, dle MRCi je sezona až do 21.2. Včerejší vstup nebyl nijak úžasný, spíš byl předčasný. Nicméně můj SL nebyl naštěstí zasažen a přestože jsem byl celý včerejšek ve ztrátě, dnes v mé nepřítomnosti mě vyhodil na přitaženém PT. Předčasný výstup mně trochu mrzí, ale +470 dolarů je lepší než možná ztráta.

18459

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...