Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Seasonals


Standamora

Doporučené příspěvky

Sentrix momentálně nemám nic otevřené. Tento měsíc jsem sice téměř denně vstupoval intradeně do gapů, ale v sezóně jsem byl jen v kakau, o čemž píši na předchozí stránce. Nějaký výběr ke sledování mám, to podle MRCi. Přikládám fotku. Ostatně v TradeMineru lze testovat i vstupy již vybraných komodit, tam asi začnu. P.

18305

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 375
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

PetrPavel:
U seasonalfuturescharts stojí roční licence tuším 150 dolarů. Jestli je Trade Miner "na furt", tak není drahý a zdá se, že umí spoustu věcí. Odkud bere TradeMiner data? Dá se používat úplně samostatně? Neexistuje taky ve variantě pro spready?
Díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sentrix asi je ještě brzy hodnotit, ale dojem mám docela dobrý. Ano takovou mám představu, ten TradeMiner použít jako nástroj k vyhledání, čemu se věnovat, zkontroluji to s MRCi, a rovněž s Williamsovým forecastem pro rok 2012 a pak budu v TnT čekat na pattern. teď mi to ukazuje na prodej decembrového kontraktu Jenu s win=100% za 15 let, mám pocit, že to souhlasí i s tím williamsem a MRCi. Podle TM je termín 25.1. - 22.2.;......MRCi vpodstatě totéž 23.1. - 21.2. jen jde o březnový kontrakt. pozoruhodný je průběh sezony v TnT, kde je sezona vykreslena jako býčí (mar. kontrakt) přikládám fotku TradeMiner, ale je to lepené a zbytečně pracné, příště se spíš jen zmíním Dobré obchody P

18315

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...