Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Seasonals


Standamora

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 375
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sentrix,
dnešek jsem se věnoval především backtestům na gapy na ES, ale ráno jsem s tím chvíli pracoval. SL je tam skutečně definován, ale vpodstatě vychází z největšího drawdownu.
K Sell Yen mi přibyl Buy Lean Hogs. Ten mi vyhodil tradeMiner s předpokládanou sezoností 27.-31.1. kontrolou u MRCi jsem zjistil, že tam je udaná sezóna od 27.1. do 8.3. navíc se tam formuje něco, co by mohl být pattern 1,2,3.
win=100% za sledovaných 10 let.
P.
PS,
ještě by mohlo dojít k medvědímu trendu u DowJones, zdá se, že došlo k průlomu trendlines, tak uvidíme.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sentrix,
ono to není zdarma, pronajímají to. Normálně stojí asi 195 dolarů a k tomu pronájem viz jejich stránky. Taky mi to uniklo. Já ro regulerně koupil, ale upřímně byly to vyhozené peníze. Platíš za něco co je jinde zdarma např.: cotpricechart.com
Navíc jsem najivně myslel, že když si nazaplatím další rok, tak to automaticky skrečují. Ne, ty mrchy mi to strhávají automaticky z účtu aniž by se aspoň zeptali zda o to ještě stojím.
Dobré obchody,
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sentrix
teď koukám na účet a ty mrchy mi strhly aniž bych s tím souhlasil 3862,12 plus clearing. Tož teď su fsteklý.... :(
Asi tam někde bylo napsaný, že to musím osobně zrušit. tož to je teda služba a za ty prachy dávaj jen to co je stejně zadarmo.
Jo a tykej mi já stejně tykám jen těm od kterých tykání očekávám.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pojďme k něčemu pozitivnímu . Výstupy z TradeMiners pro tiskárnu jdou buď po jednotlivých vybraných komoditách nebo souhrně všechny vybrané komodity, takže lze snadno výstup ofotit viz příloha....
Jinak můj první dojem........... program funguje dobře a může být vhodnou alternativou pro toho, kdo nemá zaplacenou službu MRCi. Mě osobně to zatím přináší jen zmatek, informací je na mne příliš. Doposud jsem používal jen MRCi a tato služba mi zcela vyhovovala. (Navíc zde vidím i graf sezonosti - TradeMiner uvádí křivku ziskovosti nikoli sezonu, takže musí být doplněn TnT.) Někdy jsem musel sice na vhodnou komiditu čekat, ale rozhodování bylo docela snadné. Zvláštní je, že ty skutečně výnosné sezonní obchody byly doprovázeny mým intenzivním niterným pocitem, že to prostě musí vyjít. Pokud se nedařilo, bylo to spíše způsobeno vstupem do obchodů, kde tento pocit sice nebyl, ale holt jsem byl nedočkavý...........případně jsem to pokazil řízením pozice.
No, pokud bude nějaký obchod zajímavý přidám sem i výstup z TradeMineru.

Dobré obchody.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...