Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Seasonals


Standamora

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 375
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

...ještě bych rád přidal pár tipů na sezónní obchody: takže výšezmiňovaný medvědí lumber nov-11 se zdá jít ještě chvíli na sever (momentálně korekce po 1.2.3), další korekce se dá čekat na 260 a kolem 279, kdy čekám zmíněný sezonní obrat k jihu. (trh ukáže) Na začátku sebtembru je nejzajímavější býčí eurodolar jun12, který je momentálně v chopu, zajímavý může být při průrazu úrovně cca 99,55 směrem k severu. Tyto sezonní patterny lze najít na MRCI. Plug-in TnT nabízí právě "nejžhavější brambor" S&P 500 sep., kdy se pokusím vstoupit v pondělí po právě proběhlém 1.2.3 Vstup podporuje COT (pokud mohu soudit) a Williamsovo doporučení vstupovat do dlouhých pozic v pondělí. Tož držte palce, P

17009

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ještě jsem tu nedával sezónní graf lumber, tak to napravuji. A přidávám pár údajů pro ty, co nemají přístup ke službě MRCi. Medvědí trh se nastupoval 4. - 7. září, Win/Loss=14/1, čtvrteční high (8.9.2011) na 281,70 je sice nad průměrem, ale nijak nepřekračuje jiné roky, kdy se vyšplhala cena přes 300 (2004 = 392,50).. Exit date od 30.9 do 2.10 a průměrný zisk na vítězný obchod = 3336 $

17064

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Standamora,
čím víc to dřevo zkoumám, tím víc jsem přesvědčen, že máš pravdu a v pondělí vstupuju sell. Zkoušel jsem přirovnat patterny FinWinu pro poziční obchody obě CCi (20/50) překročili 100 směrem k jihu, současně došlo k odrazu od MA200, pro mne jde o jednoznačný signál, který je podpořen, sezonností o které píši výše a rovněž poklesem zájmu "comercials" v COT reportu. Hotovost jsem probendil a další penízky budou tak v úterý, takže vstoupím "paper" v pondělí dva kontraky. Jeden zavřu dle Williamse na prvním plusovém open, druhý zkusím držet co nejdéle, možná i do konce měsíce (sezónosti dle MRCi). Tak do toho pojď taky, ať je veseleji :)
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

udělal jsem domácí úkol, vstupoval kolem dat určených MRCi na pattern FinWin pro poziční obchody CCI-50/CCI-20. Bral jsem i pattern 0/0. Od roku 1973 proběhlo 38 obchodů, 8 ztrátových, 2x nepřišel signál. P/L ke 2/10 vychází nejlépe bez stoplosu, ale obchod, který prochází ztrávou -3000USD, aby skončil nakonec v zisku, není pro mou psychu dobrý, tak budu vstupovat se stoplosem 600dolarů. Sloupec high určuje maximum, kdy šel trend proti a sloupec SL ukazuje totéž v dolarech. P

17070

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LUMBER,
včera při open jsem vstoupil dvěmi kontrakty (paper, 3150/2100 margin na kontrakt). Dnes je první ziskový open, vystupuji jedním kontraktem se ziskem 869$ (maximum bylo 946), současně posouvám SL pro zbívající kontrakt na BE, takže již mohu být jen spokojen, nebo spokojenější :).

Standamora, jseš v tom taky???
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...