Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Seasonals


Standamora

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 375
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Slaughter, moc děkuji............to nepsání do tmy je skutečně důležité.
jinak k připravovaným obchodům. Vážně uvažuji o vstupu do HE-jul-12, ale trochu mne mate rozdíl mezi grafem v TnT a TWS. Jde o to, že graf na Tnt ukazuje včerejší high i close na ceně 99,775 čímž by došlo k proražení předchozích high, ale IB platforma má 99,250 high a close dokonce 99,075. Zkoušel jsem koukat i do Ninja traderu, ale tam je to úplně mimo a jdou jen denní grafy, tak na něj nehledím. Musím si to pořádně rozvážit.
Hodně dobrých obchodů,
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer, lean hogs jul-12, zatím moc radosti nedělá, nicméně čekají nás další komodity v sezónně. Právě je zajímavý index e-mini DowJones dec-11, sezónnost je podle MRCi od 25.10. do 18.11; win pct.=97%; ze čtrnácti sledovaných let je jeden obchod ztrátový. Přikládám své backtesty. Druhý v pořadí sleduje obchod dle kalendáře, první test ukazuje vstup dle %R a současně FinWin. Výstup v druhém testu jsem prováděl dle metody 1,2,3 na cci-20. Jako třetí obr. přikládám letošní rok a sezónu DJ. Na tomto indexu se %R pohybuje nad linkou 20% a FinWin udává pattern 2V. Samé dobré obchody, P

17474

17475

17476

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetrPavel:

Máš zaplacenou Larry TV? Tento víkend tam byla spousta zajímavých tipů. Dívám se na to proto, že mně ušetří hromadu práce hledáním těch nejšťavnatějších obchodů. Situace na indexech tam byla popsaná stejně, jak ji prezentuje MRCI, výslovně řekl, že jen čeká na pull back a bude nakupovat. Tolik "ostatní hlasy", počkám si na správné situace v grafech a zařídím se podle toho :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Slaughter, ne Larry TV, zatím nemám, netroufal jsem si se svou bídnou angličtinou, to tak spíš něco přelouskat. Jsem registrován na irealytrade. Ale trochu jsi mi brouka nasadil... Jinak do toho YM jsem vstoupil na dnešní open, těch signálů bylo dost (%R se drží nad 20%, FinWin dává pattern 2V a současně došlo v pátek k prolomení S/R úrovně. Tož jsem v tom... :) Držím palce, ať nám to vyjde. P

17493

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem včera zabalil Lean Hogs jull-12 (oba kontrakty, celkem: -700) , ztráta bolela, ale plán jsem dodržel. Nicméně sezóna této komodity ještě nezkončila, tak i nadále sleduji, ale asi již nevstoupím. Zůstávám v YM dec-11, kde se to fackuje od +300 po -300, tož uvidíme...........................nebo možná, že dnešní nov s tím zamete :)
dobré obchody,
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ve čtvrtek mi poněkud utekla sezóna Nasdaq 100, Oproti ostatním indexům, je tento sledován MRCi, sezóna je 27.10. do 6.11. Profity byly jen dva roky nízké (560 a 1000 USD), jinak od 7000 do krásných 30500 dolarů. Kdo vstoupil ve čtvrtek má již na výkend vyděláno nějakých 6300! Sám jsem v Dow Jones-u, tak jsem dosud tomuto kontraktu pozornost nevěnoval. Hodně dobrých obchodů, P. P.S. úspěšnost tohoto obchodu za sledovaných patnáct let je 100%

17602

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...