Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Seasonals


Standamora

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 375
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Lumber se nám pořád pěkně vyvíjí, sleduji to stále ještě jedním kontraktem paper. (abych se aspoň trochu svezl, koupil jsme put opci, která mi v tuto chvíli vynáší 1085 usd).
Bohužel, když se mi nafundoval učet vstoupil jsem do live catle oct11, samozřejmě rozechvěn, že mi něco uteče přehlídl jsem vstup a vstoupil o den později a vzhledem k tomu, že v té době nešel připojit NT k TWS tak jsem vstupoval přímo v interactive brokers platformě. Než jsem si uvědomil, že jsem místo v krátké, v dlouhé pozici, tak jsem měl ztrátu -250, následoval bleskový výstup a vstup sell. Samozřejmě, že jsem vstoupil na cenovém dně a dva dny se koukal na strátu, když byl protnut můj SL=400 Celkem -650, úžasně podělaný obchod.
Proč o tom píši? Nejsem sebemrskač, ale nechci v této rubrice uvádět jen úspěchy. Live Cattle jsem prostě podělal.
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě nejžhavější typy: Lumber nov-11, po korekci k jihu. Zde chci vstoupit live. Cocoa dec-11, dnes by se měla otočit na sever a naplnit svou sezonnost. Pozor, backtestoval jsem a nepříjde mi to až tak úspěšné, jak tvrdí MRCi. Pokud vstoupím, tak jen do prvního ziskového open. 30.leté T-Bonds dec-11, dnes přišel signál a vstoupil jsem v premarketu Buy (paper),viz foto S&P 500, vstoupil jsem sell (paper), jde o tip, který mi přišel mejlem od Larryho Williamse. (jsem u něj přihlášen), tento obchod sem vlastně nepatří, nejde o sezonni obchod. foto tak ať se nám daří. P.

17145

17146

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím pánové, diskuse kolem Lumber mě zaujala. Koukal jsem na volume a zajímalo by mě jestli by jste šli do obchodu i s reálnými penězmi. A ty opce? Zkusil jsme zadat do Think or Swim, ale vůbec se mi nepodařilo nějakou opci koupit. Tak nevím jestli je Lumber reálně obchodovatelný

17151

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kamui,
já jsem do toho Lumber reálně šel. Zde budu po uzavření hodnotit sezonalitu na paper obchodě, který jsem otevřel 13/9 s dvěma kontrakty, první kontrakt jsem zavřel při open 14/9 a druhý držím.
Na live jsem neměl peníze, proto jsem koupil 14-tého live put opci se strikem 255, která mi dnes při open udělala radost, že šla přes 1000 (teď je to trochu míň). Rovněž jsem dnes vstoupil na ceně 238,50 do krátké pozice s jedním kontraktem. Bohužel mi nedošlo, že se otvírá gapem a ten bude mít tendenci se uzavřít, proto jsem nyní v mínusu, ale žíly mi to netrhá, věřím v tento obchod.
Pokud jde o opci, u mě to byla skutečně nouzovka, její cena byla nižší než nákup plného kontraktu a teď jsem již doplnil na 5000, což není závratné, ale mohu obchodovat.
Think or Swim používám jen na analýzu, nemám u nich ostrý účet, ale když jsem se díval na lumber, tak mě to paper nepouštělo. Opci jsem přímo koupil u IB přes TWS.
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetrPavel:
Podle mě long ZB/short ES není spread jak ho normálně chápame, tedy že jdou pozice proti sobě. Tady jsou sice formálně opačné, ale fakticky se podporují. Když jdou indexy nahoru, bondy jdou obvykle dolů. Za normání situace obě pozice buď vydělávají nebo prodělávají. Je to podobné jako long W/long C, což se za spread nepovažuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Paja1
ano, asi to píšeš správně, ovšem zadat to jako spread třeba v TnT to jde. Také jako generic combo v ib platformě by to šlo. Mě to jen napadlo, zda tam není menší margin, protože jsem se nemohl zůčastnit pro podkapitalizovanost :-),
ovšem ib platforma mi margin neukázala.
......
K samotným zmíněným kontraktům, právě (23/09 v 15:30 při open) jsem zavřel po jednom ze dvou u každého kontraktu, výsledky jsou mi milé :)
T-Bonds = +1406,25$
S&P %)) = 1300,00$
současně posunuji SL na BE
hodně úspěchů,
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...