Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

to hanslama tak dnes stejny vstup:) prvni signal: dt pekne,citelne, ale pruraz nevyrazny - nezajimavy vstup pro mne druhy signal: "agresivni" flip z druhe strany (nejedu, pouze faze testovani) treti signal: "agresivni" + nevyrazny pruraz - nejedu ctvrty signal: vse dle pravidel, zajimave rrr - ucebnice, i kdyz na me trochu pozde, vstupuji

9998

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pre doplnenie predosleho prispevku ktory som odoslal skor omylom.
obchod 2) je short na urovni X-1tick kde X je predosle high dna ktore bolo prerazene a nasledne sa okolo neho utvorilo CG. PT 5,25 bodu dosiahnute za cca 5 minut.
den v pluse $300

teraz testujem NQ kedze chcem prest na NQcko z dovodov likvidity a v ramci znizovania % uctu riskovaneho na obchod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zatial mam malu vzorku testujem dve veci CC/CG prierazy a High/low prierazy. ak si dobre spominam tak pri RRR 2.6 mam 41% SL a 59% PT (resp BE+9) za 30 obchodov to robi +~180 tickov = $900/kontrakt (minus komisie) v ramci od 19:00-21:00 kazdy den. z mojho excel dennika mi to vychadza celkom pekne. Testujem hlavne kvoli tomu ze mozem znizit risk na obchod na uplne smiesnu sumu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

super,dik za presunuti, uz sem si pomalu rikal,ze by bylo lepsi ho dat do teto sekce tak dnesek: prvni "agresivni" flip, prvni dva odrazy podle planu, nedoslo vsak k navratu druhy "agresivni" + po vyraznem trendu, nevstupuji, mam radeji, kdyz trh neni vycerpany a hleda svuj smer treti vstup vse dle pravidel, 100% validni vstup

10012

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanzik:
ahoj, ja vcera nevidel v grafech nic :) ty tve prvni dva jsou hodne agresivni. zkusim taky podobne flipy vice sledovat a otestovat, jestli to ma smysl.
Ja dnes mel taky 3 signaly, prisel jsem ale pozde z prace, tak jsem jen 2 zakreslil (druhy skoncil lehce ve ztrate, nenechal bych to dojit az na SL, situace se viditelne otocila) a treti jsem vzal pro maly profit.
Vitam jakekoliv dotazy,komenty ci pripominky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nemas zac :) Ja cekam na close a vstupuji na open dalsi svicky za market. Ale taky si hlidam, aby trh moc neutekl a nebyl dal jak 10 ticku od Supportu ci resistance. SL pouzivam zatim 12 ticku, ale jeste chci nashromazdit dalsi data, abych si potvrdil, ze je to optimalni. Zatim jsem vylozene v testovaci fazi, kdy hledam vhodny timeframe a o vikendu se chystam na poradny backtest.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hanslama: agresivni flipy ale live zatim nejedu, je na ne treba jeste kupa sledovani, ale jako pozitivni beru to, ze se mi je dari alespon uspesne identifikovat:) to kocour v botach: jako flip beru to, kdyz se vytvori dt/db a to je razantne prorazeno a vstup je za limit tick nad high/low dt/db. potom jsem si vysledoval "mutace", jako je agresivni flip a to je takovy, kdy jedno z h/l vzniklo velmi rychle...pokusim se vysvetlit na obrazcich dnesni den: tak opet mi utekl hlavni trend, ale kdyz se trh potom trh hledal, nabidl dva ciste flipy. samotne prurazy sice nenabidly RRR = 1, ale kdyz se pobliz nachazi vyznamna s/r, tak se vyplati jit pro ni (tu)

10029

10030

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...