Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hanzik:
Aha, rozumim. Takze ty cekas na dobry pruraz napr. suppor urovne, pak zadas prikaz 1tick pod support a cekas na vyplneni. ty v podstate necekas az se vytvori flip, jestli to chapu spravne. Mohl by jsi mi prosim poslat presny cas (na sekundu) tveho vstupu vcera, kouknu se u sebe na grafu, kdy jsi to teda vlastne vlezl do trhu, jestli v tom mam jasno :)
Jinak dobra myslenka , prace s mensim SL by se mi libila. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanzik: Ahoj, obcas to tak na tick vyjde. Ja byl z dneška nejdříve rozpačitý, ale zjišťuji, že při seanci občas ztrácím celkový přehled. Vlezl jsem do obchodu a vyvíjelo se to nijak, ale nakonec jsem vyskočil s profitem 26ticků. No ale o tom celkovém přehledu. Posuďte sami, nevypadá ten dnešní screen úžasně. Dnes potencionální 4 flipy a všechny by vyšly.

10097

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny, včera to byl test trpělivosti? Já o to přišel, sekal jsem totiž babičce trávu na zahradě :) Domů jsem přišel až v sedm večer, ale jen co jsem usedl k PC, tak se mi hned naskytla příležitost a já ji zobchodoval. Zakreslil jsem tam zpětně i možnosti z odpoledne, ale fakt je, že bych ani jednu nevzal. Ten tvůj dnešní skoro obchod v 15,50 vypadal hezky. (tu)

10113

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...