Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hanzik:
Ahoj, hodně se mi líbí tvůj systém. V jednoduchosti je krása :) Snažím se už měsíc stanovit pravidla pro "flip" trade, ale pořád nějak nemůžu vyfiltrovat ty správné, kde je momentum. Backtestoval jsem zatím jen 2 měsíce na 1min grafu, ale není to ono. Jak ty určuješ supporty a resistance? Jak na to tak koukám ,tak je to tak subjektivní věc, že si lámu hlavu s tím, jak to napsat do pravidel :) Kdyžtak sem hodím nějaké screeny, co jsem zobchodoval na paper.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanzik: tak jsem zkoušel timeframe volume 1000. ten co používáš ty a dnes večer bylo podle mých pravidel dost signálů :) Vzal jsem tři. Bílé šipky jsou nákup, ty další prodej. První obchod jsem měl SL 3 ticky pod support, nevyplatilo se a byl jsem vyhozen. Druhý obchod vypadal nadějněji, NQ útočil na 1600 a prorazil. Třetí jsem nastoupil na support hranici 1600 z předchozího high swingu. Tak takhle to obchoduji já. Akorát si nejsem jistý, zda ty support a resistance hranice označuji správně :S

9884

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hanslama cusbus, sory za zpozdeni, byl jsem na dovolene. Naleznuti flipu je urcite z casti subjektivni, ale nasel jsem si v tom uz v tom takovy rad, ze mi to prijde naprosto jednoznacne. Uplny zaklad je v tom, ze nesmim dt/db hledat za kazdou cenu, musi byt viditelne i laikem. Druha nuance je, ze pruraz musi byt cisty, cili zadne dlouhe motani kolem s/r a za treti chci, aby mi nejblizsi s/r uroven nabidla pro prvni vystup alespon RRR = 1 (druhy vystup mam fixne 200$). Prikladam dnesni den, ktery byl naprosto ucebnicovy pro prvni vystup.

9974

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jak jsem slíbil, přidám trochou do mlýna. Obchoduji DT/DB, ale spíše support/ressistance úrovně a odraz od nich či jejich protržení. První ideální DB v 15:54 mi utekl, DT v 16:34 podobně (tady jsem se přikláněl k růstu a short se mi nechtělo). Tedy až v 16:56 po odrazu od ressistance úrovně (takřka ideálně ťuklá 6x) + překřížení EMA 34 k dobru. Graf je 2min. Teprve můj čtvrtý live obchod, uvítám jakékoli připomínky, které bych zahrnul do backtestu a nasadil další měsíc. První pojedu dle plánu ;)

9975

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hanslama prikladam jeste tvuj screen a tak, jak ho vnimam ja prvni signal: celkem hezky citelne dt, rrr se nabizi taky pekne, akorat se mi moc nelibi pruraz, ktery nebyl uplne cisty a doslo ke zpetnemu vraceni pod prorazene s/r - nebral bych druhy signal: db citelne, pruraz cisty, rrr dostacujici - bral bych. konec dopoledni seance treti signal: osobne bych vzal pouze tvuj posledni signal. prvni high je jasne, druhe (carkovana sipka) je pouze kratky pokles ceny a toto beru jako agresivni flip, ten ale mam zatim pouze ve fazi testovani. jinak by se dalo vstoupit na obracenem flipu(cena dvakrat otestuje predeslou s/r a dt/db se tvori na opacne strane), ale to mam take zatim ve fazi testovani

9976

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak dnes jsem měl obchod až v 17:56. Předtím jsem neviděl žádnou jinou příležitost. Trh mi připadal docela mrtvý. Dodatek: ted kdyz jsem koukal na ten graf, tak jsem zjistil, ze ze vcerejska se mi zobrazuji data jen do cca 19:50. pisu to jen proto, kdyby se nekdo pidil, proc ma jiny graf nez ja :) nejaka chyba uz jsem to reloadnul a je to v poho.

9991

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...