Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No presel jsem na futures kvuli tomu,ze jsou klidnejsi, da se mene riskovat a hlavne dokazes je jet za 4,5$/C , kdezto kdyz jsem jel futures eur/usd, tak se mi stabilne za obchod ubiralo 25$/C (20 spread + 5 komise) a kdyz jdes pro profit 100$, tak to je nicmoc. Trochu jsem uz experimentoval s timto pristupem na e-mini a vyledky byly jeste slibnejsi, ale nedopracoval jsem to v komplexni system, tak bych to rad vyresil. Kdyz pomuzes, budu rad:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanzik: Rad se zapojim. Obchoduju diskrecne trochu neco jinyho, ale o prurazech po otevreni jsem taky premyslel. Zrovna NQ je po otevreni ze vsech indexu (alespon v posledni dobe) nejbourlivejsi. Prave ted by to byla idealni strategie, protoze trh udela na zacatku pohyb (casto bez korekce) a pak je konec. A jelikoz obchoduju swingy k SR urovnim, tak to jde ted velice casto beze me. Pokud nadhodis nejaky koncept, rad na nem s tebou budu pracovat. Mam uz po zkouskach, takze casu dost..
Futures na meny neobchoduju, ale to je vazne spread 20$??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky hanziku za backtest, taky jsem netušil, že tato strategie je prezentována na jiném webu, (traderů je jako much, takže se asi bude těžko objevovat systém, který světlo světa ještě neviděl :))
Nicméně je na tom krásně vidět, jak již napsal hanzik "Z obrazku jde videt, ze pri rozumnem nastaveni MM jde generovat zisky i s velmi jednoduchymi pravidly."
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...