Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

hanzik: Ani tak nejde o to, ze je to minutovy TF, ale treba ted je na NQ prumerny petidenni range 27 bodu. To je 540$.. TO znamena, ze aby clovek dosahnul na pt, musi chytit 85% celeho denniho pohybu. Vim, ze je to zatim jenom hruby koncept, ale takto vysoky fixni pt na NQ neni podle me dobry napad. Kolik je procent win a DD? Taky jsem se ted do neceho dal, tak az budu mit nejake vysledky, hodim to sem..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No kdyz dochazelo k prumernym pohybum, tak nebyly dosazeny profit targety, prave ty nadprumerne pohyby vydelavaly. Taky nejsem zastancem fixnich profit targetu, jenom jsem chtel trochu rozproudit diskuzi ohledne tohoto trhu a tak mi prisel jakykoli test tohoto vstupniho pravidla smysluplny, mam rad efektivnost a tento system mi prisel zajimavy z toho hlediska, ze presne vim, kdy mam vstup a za par minut muzu vypinat pc. Prikladam distribuci zisku a ztrat pro ES a NQ, je treba zmenit priponu na *.xls . Tesim se na vysledky ostatnich a verim, ze dame neco smysluplneho do kupy

9672

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny tradery,
pro zajímavost jsem spočítal pravděpodobnost rozsahu NQ (od high k low) od 15:30 do 18:00 z dat od 2.1.2009 do 6.7.2009 a výsledek je

rozsah do 10b. je na 98%
do 15b. je na 77%
do 20b.je na 53%

porovnal jsem mezi sebou i jednotlivé kvartály a výsledek je +- 3,5%

snad to někomu pomůže
Petr




Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hanzik:
Zdravím tě hanziku. Já obchoduji od 15,55 - do 18,00. Byl tam jeden signál 0/v. Byl by mi i přinesl profit. Já ale nemám rád když je trh " línej". Tak jsem do toho nevstoupil. Co se týká SL tak do short používám 80USD a do long 90 USD a zatím jsem je neměnil. Díval jsem se ted asi 3 měsíce zpět a myslím odhadem, že by stačilo cca 60 - 70 USD. Vyhodnocovat to budu po 07/2009. Taky si myslím - taky je to zatím jen odhad že PT taky trochu snížím - hlavně ve dnech kdy Open Range je nízké. Taky uvažuji že po vyhodnocení 07/2009 přidám kontrakt. ( zatím asi 1 -2 ) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to P.i.e.t.r.o._I :

Teď se dívám na Váš graf z dnešního dne - TF 15 min..Na tomto grafu je nejnižší support cca 1400.Já dnes asi od 16.00 koukám na NQ na grafu volume 2000, ale nejnižší support nejde pod cca 1510.Můžete mě to prosím vysvětlit? Vždyť přece hodnoty by měly být na každém grafu stejné....

Díky Ladas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...