Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
tak jsem se rozhodl, že sem taky něco hodím. Jedu NQ live od poloviny května a až do konce června vše OK, ale co začaly prázdniny, tak jsem měl hodně málo dobrých obchodů. Teď jen pomalu, ale jistě odevzdávám to co jsem zatím vydělal. Nevím jestli je to tím, že začaly prázdniny, nebo je to jen náhoda - prostě se mi teď nedaří. Vím že jsou prázdniny všeobecně slabší, ale tohle jsem nečekal a to obchoduji 15:30-18:00 (po 17 hod. to už ale většinou nemá smysl). Četl jsem, že tento problém má více traderů, ale skoro všichni jedou večerní seanci.
Jede někdo dopolední senaci live?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gloomer: Ja jedu live od zacatku cervence a rekl bych, ze to ted neni tak spatny. Cerven mi prisel horsi. To ale neznamena, ze na tom nejak extra profituju. Jsem plus minus nula.. :) Murphyho zakony fungujou vazne skvele. Bojim se brat obchody. Vzal jsem jich pet. Z toho 4 ztraty a jeden zisk. Kdybych bral vsechny signaly podle planu (dohromady 20), mel bych 2150$. Z tech, co jsem nevzal jich bylo 14 ziskovych a pouze jeden byla dalsi ztrata.. :D No, uz to bude jenom lepsi.. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj já jedu live dopolední seance NQ od začátku července a předtim jsem 2 měsíce papertredoval. Přijde mi, že trh od začátku měsíce nenabízí tolik příležitostí jako nabízel při paperu a tím jsem začal dělat zbytečné vstupy. Nevím jestli je to vyloženě mnou a nebo i trhem, nicméně se momentálně rozhoduji zda s live obchodováním nepřestat do konce prázdnin.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel K.:
To je zajímavý, ale je to jen o systému. Asi má každý z nás jiný systém. Hlavně že jsi alespoň na nule, lepší než ztráta:).

Popo:
A jak si teda vedeš? Jsi v plusu nebo mínusu nebo taky plus mínus nula? A se mnou je tp přesně jak píšeš, trh se trochu změnil a taky dělám zbytečné obchody, které bych jinak nevzal. Já už jsem po prvním červencovém týdnu přestal obchodovat live. Přešel jsem na paper - řekl jsem si alespň pár dní - to mě nezabije. A co bys čekal? Tři dny v pohodě, dosahoval jsem denních PT, tak jsem čtvrtý den opět přešel na live a jak jinak než že od té doby jsem neměl obchod s plným PT. Je to zákon schválnosti.

hanzik:
Tvoji disciplínu ti docela závidím, asi bych nedokázal dělat tak málo obchodů týdně. Ikdyž když jde vše dobře, tak jsem na tom stejně.

Děkuju všem za reakce, snad se to zase trochu zlepší. Všem hodně štěstí !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím. tak dnešní papertrading :) první obchod uplně mimo plán tak jsem hned zavřel na BE, druhý obchod RH šel jsem proti High předchozího dne protože na jeho místě byla cena jenom jednou a tudíž slabá S/R, a po otevření trhu mívá trh sílu prorazit takové slabé S/R kdyby to bylo v pozdějších hodinách rozhodoval bych se podle toho jak by se trh k danému bodu hýbal :)

9843

9844

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...