Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ahojte, aj ked v pluse, ale isto mohlo byt lepsie! Skoda toho "vyhodenia" na SL. No nabudce budem isto pozornejsia. Ale co sa mi stalo potom, obchodujem cez Dom a ako SL a PT pouzivam zadane cakajuce prikazy. Vyhodilo ma na SL, ale "PT" som zabudla zrusit a "letelo" to hore. Nebolo to prvykrat, no obchodujem Sim, tak to beriem este. Chcem sa opytat, kolko stoji plna verzia NT a ako prebieha platba? Urobim to cez brokera? Ano, ja viem: ninjatrader.com, ale ja anglicky fakt neviem...

19857

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ardore,
NT lze zakoupit nebo pronajmout. Pronájem dělá od 50 do 60 dolarů za měsíc. To dle toho zda zaplatíš pronájem na 3, 6 nebo 9 měsíců. Méně než 3 měsíce (180 USD) nelze pronajmout. Ceny jsou za single - to znamená, že se můžeš připojit jen k jednomu brokerovi. Existuje i multibroker licence, která je samozřejmě dražší.
Koupení singel licence je 995 USD, u multibroker licence 1495, upgrade by mělo být doživotně zadarmo.
NT musíš zakoupit přes jejich stránky.

Jiná věc jsou data. Podobně jakou u free licence budeš mít v koupené jen EOD Kinetic. Jiné připojení ti zajistí tvůj broker. Já mám např CQG od AMP a InteractiveBrokers.

Cena je dost vysoká ovšem já si licenci zakoupil právě z důvodů o kterých píšeš, také mi zůstávali příkazy viset.

Dobré obchody,
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, tak dneska jsem moc dobře neobchodoval. 1)Short-První obchod s trosku opožděným vstupem, nicméně, potom co trh tesne nedošel na můj PT a začal růst, tak jsem přitáhl SL a prakticky vystoupil na high té dlouhé short svíce :). +5 2)Ok vstup, tohle se holt stává. -55 3)Tady bohužel trh nedošel na moji hladinu, kde jsem chtěl jít long. 4)Dnešní největší chyba, měl být vstup short. Pokud jde o tak silnou hladinu, tak musím pamatovat na to, že stále je tam větší pravděpodobnost shortu než longu. Dneska -50

19858

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja dnes 3 vstupy -1 pockal som si na odraz od 2570 BE+1 (cakal som ze trh ma silu a pokles bude rychly) -2 vstup ok ale bol som vyhodeny na tick presne (uz ich mam strasne vela) -2b -3 vstup lebo ma vyhodilo na tick presne(somarina) (ale poziciu som ukoncil lebo uz sa zacal dostavovat stres a ......) +2b Dneska tak za 3 lebo som skoncil na nule ;) ;) ;) ;) ;) Adore : nemas nahodou 2x a dost . Co ten treti vstup ????? (klikanie je zabava co aj mna to dnes chytilo ) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

19860

Link to comment
Sdílet pomocí služby

honzasek: Sierru som kedysi mala predplatenu, vyborny program, no teraz som zvykla na NT a vyborne mi vyhovuje, jedine co mi chyba su tie PT a SL tam

PetrPavel: dakujem za odpoved, ja som tiez u AMP. "Tisicka" je dost, ano.. ale ak sa obchodovanim chce clovek zivit a ten program vyuziva denne, tak to je vyborna investicia.

tomm02: ale mam, len som rozmyslala nad tym, ze ked som v psychickej pohode a sustredena, ze ci mi neujde aj dobry obchod.. no usiel by mi dnes akurad tak SL (: ale na druhej strane mi ten dnesny vobec nevadi, skor naopak.. zato ten vcerajsi ma "rozhodil"..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, dnešek přinesl tři obchody: 1)OK vstup na odrazu od VPOCu cele oblasti. SL -40 2)Toto byl zbytečný a unáhlený vstup, jednal jsem impulzivně, protože mi utekl odraz od VWAP low. Zde take SL -40 3)Hezký vstup, který šel mnohokrát pak zopakovat. Nicméně po zasažení PT jsem měl nákupní limit na 2513, kam se trh pak už nedostal. +80 Dnes za 0 :)

19865

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Caute traderi, dnesek pro mě začal velkou nepozorností. 1) Krásně jsem si vyčíhal úroven 2583, abych pak, když jsem chtel zadat příkaz short zjistil, ze jsem si zapomněl spustit exekuční platformu. Tohle je velká škoda. 2)Signál a ok ztráta. -40 3)Short z predem dané oblasti. 3 ticky heat. PT jsem měl na 2591, ale trh se tam desne motal, tak jsem se spokojil s 2591,25. +75 Už kolem půl páte bylo vidět, že trhy opouští volume a všichni jedou na prázdniny. Hezký víkend všem!

19876

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny kolegy, dnes jsem byl po přestávce způsobenou zkouškovým opět live a jak to bývá při přechodu ze simu, velká nespokojenost. Dnesek byl krásný den pro můj systém, nicméně jsem toho moc nezobchodoval. 1)Krásný úvod, ani tick heat, PT během 20 sekund. +80 2) Zde jsem propásnul vstup long, musím být více flexibilní 3)Toto mě mrzí asi nejvíc, protože jsem celý sešup z 2614 čekal na odraz od 2605 a WVAP-low. Nicméně jsem nevstoupil. 4)Opravný vstup, management mohl být lepší, ale celkově vstup byl ok. Nejvhodnější by bylo mít SL až někde na 2598 a na 2600 přidat další kontrakt long. Tak bych si to představoval do budoucna. -40 Dnes +40

19887

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdar :D :D :D :D ja po piatkovom buy the dips , som mal naplanovane jedine short a ocakaval som skorigovanie toho UP trendu -1 vstup na odraz micro S/R high down korekcie -3b (cakal som ze pojdeme ihned pod 2600b) -2 vstup prerazenie micro S/R +8b -3 vstup ten isti odraz od S/R +2b zasa neochota predavat a drzime sa nad 2600b (td) (td) (td)

19890

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...