Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hiker presne tak som to myslel, vsetko budem riadit cez 3 ,minutovy graf tak ako doteraz, len hladat vstupy budem na 1 minutovom. Teraz je taka doba velkej volatility na tych trhoch a krasne pohyby mi ujdu kvoli tomu ze vyzaduju vyssi risk. Nenadarmo sa hovori ze treba sa prisposobovat trhom a ne proti nim bojovat a toto je velmi dobra metoda s ktorou sa mozem prisposobit aktualnej situacii na trhoch.

prajem pekny den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes mi to obchodovanie cele dava zabrat nejak.
vsetko to zacalo tym ze po perfektne naplanovanom obchode som vlastne klikol namiesto LONG, SHORT a tak som inkasoval stratu mimo plan. potom sa trh motal urobil som asi 3 vstupy , bol som v pluse 5 bodov. neje to vela ale bol som spoko vzhladom na moju dnesnu situaciu. Potom ma napadlo odtestovat jednu vec a tak som otvoril poziciu v ramci toho testovania. samozrejme strata... potom zasa som bol v dobre pozicii ale musel som ist k malej tak som poziciu zatvoril na + 2,5 boda. moj zisk dnes celkom 15 USD :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

Zdravim chtel jsem se zeptat jestli by se tady nasel nekdo ochotny kdo by mi napr. zitra nebo jindy ukazal jak si dela predpripravu S/R zon pro vstupy.
Chtel bych si tuto predpripravu zacit pripravovat pred kazdym obchodem a zatim moc nevim jak na to, tak pokud by nekdo byl ochotny a dal sem nejake screenshoty s pripravou a nejak popsal proc tato S/R atd byl bych vdecny.
Potrebuji asi trochu nakopnout:-).

Ať se dílo daří:-)

Kouba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...