Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím Nasdaqaře Jsem začátečník. A včera večer jsem zkoušel různý variace indikátorů a co to umí a zakresloval jsem všechno co se mi líbilo. A večer NQ udělal dvojtý vrchol. A RSI 9 udělalo divergenci ale RSI 25 normálně šlo pro vyšší high. Když jsem se díval do historie, tak se to dá najít častěji. Uměl by to někdo vysvětlil, že jedno RSI udělá divergenci a druhý ne??

19653

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, Obchoduji na trhu emini NQ v čase 9:00 – 11:30. Jelikož mám problémy s dodržováním obchodního plánu (vynechávám ziskové obchody), budu si zde publikovat mé obchody. Cílem tohoto opatření je zlepšení disciplíny. Vyhledávám patern Ov Finwinu na 1 a 2 minutovém TF. Vstupuji s 2 kontrakty Marketem na Close svíce s výstupy na PT1 a PT2, používám 4 tiky SL. Měsíční PT 600$. Případně doplním další informace. Přikládám dnešní obchod. Děkuji, Radek

19659

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomm02, jestli můžu reagovat na tvůj druhý vstup. Pokud se pořádně podíváš na situaci před zadáním tvého příkazu, tak snadno uvidíš, že před tvým vstupem se utvořil široký TR/123 na vyšším tf, úroveň 2483 byla dost silně otestována a poté vcelku evidentně prolomena. Pokud si k tomu připočteš, že nyní jsme jasně v downtrendu od daily grafu až po ty minutové, mohl jsi zde s větší pravděpodobností očekávat RR/flip down - tedy nejít ihned proti proražené SR, která právě vytvářela trendový pattern na silné SR a do silného trendu. Ostatnš právě tato SR úroveň by ti pak pomohla u tvého 3. vstupu short. To jen můj poznatek. Když se obchoduje protitrendově, musí se pořád myslet na to, kde je vstup opravdu silný a kde jdu hlavou proti zdi a tím si zvyšovat %win.. Neber to jako rejpání, já dělal tuhle chybu dříve také docela často. Dnes jakmile někde vidím vznik možného trendového RR, tak proti tomu nikdy nejdu ihned na protitrend, minimálně čekám, jak se situace vyvine. At se dari!

19662

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomm02

Mohu se prosím zeptat?
Tvůj poslední obchod, který jsi zamýšlel Limitním příkazem a nebyl vyplněn...Spekuloval jsi asi na otestování SR úrovně zespoda, kterou máš zakreslenou. Máš nějaký důvod, proč si LIMIT nezadal už na první otestování této SR? Tam by byl příkaz vplněn a tvůj obchod by skončil ziskem.


Děkuji Honza :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ALL:

Dostal som vstupny signal a Limit som zadal po odraze(od vasej zakreslenej SR) a cakal som na DT alebo este jeden test tejto urovne. (pre mna High Down korekce)
To vypliva z toho ze SL zadavam napr.nad a pod Hihg / Low korekce a podla toho potom zadam LTM .
A SR som nevnimal tu mam este dost velke medzeri ale ked budem zvladat dobre moj zaklad dalsi krok bude pridanie SR.
(tu) (tu) (tu) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, včera bez obchodu, dnes využita jedna příležitost, dosaženo t1 + t2, druhou příležitost končící t1 + t2 jsem nevyužil. Problém nastal po prvním obchodě zakončeným ziskem, ztratil jsem koncentraci a již jsem nechtěl dále obchodovat. Řešit toto mohu a) stanovením denního PT - ten určen nemám, b) soustředit se na exekuci první příležitosti v první fázi a po zlepšení disciplíny se zaměřit na vstupy po ziskovém obchodu. Přikládám obrázky. Radek

19695

19696

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: Raradek

Ahoj libi se mi tvuj pristup, protoze obchodujes podobne jako ja.Take jsem zacal zkouset obchodovat se 2 kontrakty s PT1 a PT2.S tim rozdilem ze jsem s 2 minutoveho TF presel na 5 minutovy a zatim se mi zda ze mi sedi lepe a misto FinWinu jsem presel k W%R.
Co me ale dostava tak ze ti staci SL 4 ticky!!!To je pro me zatim tedy nemozne.Urcite to bude tim ze jsem presel na vzdalenejsi TF a ty mas 1a 2 minutovy.Ale i tak je to krasa!
Mel bych dotaz ohledne tvych obchodnich hodin?Obchodujes pouze v ranich hodinach naseho casu? 9-11:30?Ja jsem take zkousel obchodovat mimo seanci US, ziskove obchody tam byli ale celkem s malym moznym ziskem...pokud tedy mas SL 4 ticky tak profit a RRR je urcite v poradku, ja jsem zkousel SL stejne jak v hlavnich hodinach cca 9 ticku takze to uz vychazelo hur.Jeste se na to chystam mrknout, protoze jsem ted neustale lehce poupravoval system a obchodoval hlavni seanci a ted uz by snad mohl byt v co nejfinalnejsi fazi.
Zajimalo by me ty uz obchodujes live ci zatim taky jen paper?Jestli to neni tajemstvi s jakym uctem ti to vychazi abys mohl zacit pokud jedes hned 2 kontrakty?Dle ceho sis urcil PT1 a 2?Dle BT ci jak?Ja jsem zatim zkousel mit PT1 na urovni aby mi to pokrylo naklady na pripadny SL 2-ho kontraktu + obe komise a druhy kontrakt nechavam delsi dobu klidne i ke konci seance, kde je tam sance na moc pekne zisky.Zatim jsem ted zkousel SL 65 USD.Ale toto musim poradne zbacktestovat a upravit, protoze se mi zda moc velky i na 5 minutovy TF.Ted jsem ho dal tak velky na zkousku aby me trh u druheho kontraktu nevyhodil pri nektere korekci a mohl poradne dychat.

Diky pokud mi odpovis a pokud by jsi popripade popsal i dle ceho si urcujes trend a planujes vstupy byl bych rad.Chtel bych zacit s predpripravou moznych S/R urovni ale zatim mi to celkem dela problemy.

PS: snad nevadi tykani.

Ať se dílo daří:-) Kouba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: Kouba Ahoj, k tvým dotazům: obchoduji jen 9 - 11:30 našeho času, obchody jsou live, kapitál: všude doporučují riskovat cca 1% kapitálu na obchod tak se toho řídím, PT1/2 určen jako dvoj / troj násobek vzdálenosti mezi close vstupní svíce a jeden tik pod low swingu - LONG. Trend určuji podle ema 34 + 204, vstupy jsou patern Ov Finwin. V pátek jsem měl volno, dnes jeden obchod špatně řízený, BE. Radek

19739

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...