Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

Zdravim,
me by to taky zajimalo jak to tedy je.Ze se bude obchodovat vcera do cca 19 hod. jsem vedel, ale take jsem si myslel, ze je dnes zavreno.
Mam to chapat tak, ze neobchoduji akorad floor traderi, ale elektronicky se obchoduje normalka?Takze obchoduji vlastne vsichni krom USA?(teda aspon si myslim ze tam dnes asi nikdo u PC nesedi)

Kouba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mas to chapat tak, ze se podivas kdy je a kdy neni burza otevrena a nebudes tu plane mudrovat jako ostatni, kteri dokonce obchoduji a ani nevi, kdy se burza zavira a kdy ne. Ostatne toto je evergreen kazdych svatku v USA. Jen pro zajimavost... toto neni tohoto roku posledni svatek... Kdo bude dalsi a necha se chytit do zavrene burzy ?

www.cmegroup.com/tools-information/holiday-calendar/index.html

www.cmegroup.com/tools-information/holiday-calendar/files/2012-4th-of-july.pdf

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Oni mají ve 22:30 již nový obchodní den. A futra omezeně jezdívají i ve svátky asi na rozdíl od akcií. Bezpečně ale nejezdí od pátku 22:15 do půlnoci z naší neděle na pondělí.

Taky se zrada prozradí pokud koukáte na volume, pokud jen na FinWin tak bohužel ne.

(Když se ale chcou stahovat data do Replaye Ninji tak se musí zadat i datum neděle - ono to pak stáhne data odpovídající našemu času 00:00 pondělí do 05:59:59 pondělí - ten časový posun v tom dělá galimatiáš (dokonce i přehledy dělá Ninja podle jejich datumové půlnoci a ne té naší)).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

děkuji za odkazy.Ja mám vytištěný kdy se neobchoduje a kdy se končí dřív.A proto mě překvapilo, že se dnes něco dělo i když jsem čekal že to bude úplně zavřené.Na volume jsem pak koukal a viděl že tam nejsou "žádné" pohyby.
Každopádně souhlasím s Rob99, že kdybych se podíval na stránky burzy na více informací než jen že je zavřeno nemusel jsem tu taky mudrovat:-) jak to že tam jsou vůbec nějaké pohyby.

Ať se dílo daří:-).Kouba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, dneska mám takové rozpačité pocity. Koukám, že mám téměř stejné obchody jako kolega ardore až na to, že já to jel live. 1)Vstup na 2631,75, na low premu a vcelku hezke úrovni. Tady to nevyšlo. SL -40 2)Tady se mi povedl super vstup přesně na 2624,50 a trh nešel ani tick proti. PT 80 3)Takový dlouhý pohyb bez pull backu se moc nevidi, tak jsem byl trošku rozpačitej jít short na 2650. Nakonec jsem následoval plán a šel jsem short, když jsem byl +3 body, tak jsem posunul vstup na BE+1, což se mi opravdu nechtelo, ale ten předchozí long mě přesvědčil. Zde jsem taky skončil a po chvilce trh krásně spadnul. No po pravdě nevím ,zda jsem udělal dobře, v simu bych to nechal, ale tady mě emoce přesvědčily. Jinak jeste 3 týdny s jedním kontraktem a pak pokud budu kolem 0, tak konečně navýším pozice a konecne to bude trading. Ardore, kdy se chystáš jít live? Pokud ti to vychází sim a jsi v zisku, tak neváhej a běž live, pak zjistíš, že to je uplne neco jineho a zacne te to tradersky zocelovat :). Dneska za +45

19919

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Thoft:
prave ze ja som uz zistila, ze je to nieco ine, preto sa neponahlam a potrebujem este cas.. a hlavne na to vediet pockat na obchod a vybudovat si trpezlivost, to je moj najvacsi kamen urazu, aspon myslim.. a aj preto sem davam moje prispevky, mne osobne to pomaha urcitym sposobom..
tiez by som brala jedneho ci dvoch traderov s ktorymi by som bola v pravidelnom kontakte, viac pohladov na vec, prediskutovat to, porovnat, jednoducho viac sa bavit celkovo o tradingu a zžit sa s nim.. takto som na to "sama"
ale tak co nie je dnes moze byt zajtra (:

zury:
dakujem za radu, predtym som pouzivala len cisto body, no zvolila som peniaze, lebo som tam mohla pekne odratat komisie a vidiet cisty zisk ci stratu..
no urcite mas pravdu..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, dneska jsme měli alespoň do teď trend- day, který nesvědčí mému systému. Nicméně jsem měl dva signály z čehož jsem jeden moc hezký obchod nevzal. Ardore, pokud by jsi chtela, tak mi pisni na email, je to thoft zavinac a centrum. 1)Vzal jsem pouze jeden obchod a byla to regulérní ztráta. Vstoupil jsem o trošku dříve nicméně jsem neváhal a to se cení. Nejprve trh minul muj SL o tick a pak o dva ticky muj PT. SL -40 Tento týden jsem v plusu neuvěřitelných 10 USD :). S plánovaným jednoduchým managementem by to bylo +200. Dnes -40

19925

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Spankey, lados
Ahoj, zony si pripravuji kazdy den pred obchodovanim na zaklade teorie aukce. Vyhledavam low a high volume nodes a podle toho se snazim urcit, kam trh s vetsi pravdepodobnosti smeruje. Tento domaci ukol mi trva, tak 30-40 minut. Pokud si projdete starsi screeny, tak ne vzdy to zafunguje tak hezky jako dnes, ale jak vidite, tak ani presne odhadnuti zony neni vyhra.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...