Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim všechny, dneska byl trošku náročný den na můj systém a po včerejšku krásná ukázka toho jak připravené úrovně nemusí fungovat. 1)Chtěl jsem jít long, ale prakticky jsem nedostal možnost naskocit. 2)Mel jsem limit na 2607,75, ale nedostal jsem plnění. Druhý pokus už jsem nezkoušel protože nešlo o moc silnou úroveň. 3)Tady jsem předpokládal, že cena může dojít až na 2614 a odraz od WVAP, ale nedorazila ani k VWAP low. 4)Moje hlavní nákupní zona, nicméně trh né a né udělat silnější pohyb UP a stále klesal. Na té první short svíci, která se dotkla mojí BZ jsem chtel jít UP, ale nebyl jsem vyplněn. Potom, co se trh otočil zase short a ani nevyrovnal předchozí swing jsem už nevstupoval. 5)Odraz od původní BZ, prostě ztráta, vše OK. Pro dnešek -40

19935

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim všechny příznivce tradingu, dneska jsem měl pouze jeden obchod. 1)Nebyl jsem vyplněn. 2)Odraz long od předem naplanovane úrovně, vstup 2519, výstup 2517. Bohužel o kousek SL. Adore, zakreslenou ji mas dobre, ale tak jako vše v tradingu je dost subjektivní. Vsadím se, že někdo úspěšný přes vrchol nekreslí a někdo zase jo. Je to jenom na tobě [-:

19953

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Thoft:

Ahoj, ako dlho obchoduješ takýto systém? Robil som neičo podobné ale vzdal som to mal som dáke výsledky ale bolo to príliš hore dole nič konzistentné. Presne to sa mi vypomstievalo SL zasiahnutý o pár ticks teraz robím čisto MP a je to fajnové. Každopádne toto je super cesta tradingu určite sa k tomu ešte vrátím lebo väčšie RRR ako na týchto vstupoch sa dostať nedá ;) najpodstatnejšie je určovanie kvalitných S/R a smer trhu to mi nešlo preto som teraz prešiel na čisté MP a ktomuto sa vrátim:) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cus,
celkove tak asi rok, system nema chybu, jediny problem je moje hlava a money management, ale hlavne hlava!!! Ja jsem MP nejakou dobu zkoumal, ale prakticky hned potom jsem objevil volume profily a ty mi davaji vetsi smysl. Ale co si budem povidat, jakykoliv diskretni system se zvladnutou psychologii a kvalitnim MM je svaty gral :).
At se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,
funguje vám SL mimo burzových hodín v NQ? Zobral som obchod dopoludnia a nefungoval SL aj keď bol vidieť v platforme. Každý môj zúfalý pokus ma stojí cenné $. Používam TWS a po 15:30 mi SL funguje normálne. Aj na demo účte je všetko ok. Viete mi niekto poradiť? Ďakujem.
M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...