Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-Mini NASDAQ


Jakub

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny příznivce tradingu Dneska jsem měl 4 obchody 1) Nejčistší dnešní signál long na poměrně oukej úrovni. Nechtelo se mi tam jít proti proudu, tak jsem zprvu neshortoval a radsi si pockal na long. +70 2)Zajímavý obchod, na NQ došlo k prodeji 700 kontraktu na jediné ceně. Co nám to značí? Protože trh nespadl, tak všechny obchody musel absorbovat jeden či více long obchodníků. Tak jsem rychle naskočil long a vzal si z toho 2 body. +40 3)Šel jsem short nicméně na bidu ceny 2612 bylo přes 950 limitních příkazů, který nemizely a vždycky trh stoply na pokus o short. Shortu jsem furt věřil, ale stáhnul jsem SL na bod nad vstup a tam mě to taky hitlo. -20 4)Čistě jsem využil toho, že 2612 furt odolávalo shortu. Vstup na 2612.25, SL na 2611,75 a PT 2613,5. Výstup na PT +25 Pro dnešek nějakých 110. Takže super 2:ardore super vstup!

19798

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, ve sloupci limit a stop jsou tvoje prikazy. Treba ted je cena 2613.50 a chces vstoupit na cene 2612 long, tak zadas limitni prikaz na nakup a budes jako 92. v poradi. Takze musi 92 lidi prodat za market, aby jsi dostal plneni. Jinak velmi dobre informace jsou ve vlakne Time and Sales, ale tohle neni tematika na jedno odpoledne. Limitni prikaz long je takovy, ktery se zadava pod aktualni cenu a aktivuje se pokud cena na nej klesne. Stop prikaz long se zadava nad aktualni cenu a zmeni se na market az na nej cena vystoupi. Takze v praxi long obchod bude vypadat, tak ze vstoupis limitem na nejake cene, tvuj stop loss bude ve sloupci ask jako stop order a PT jako limit take v ask sloupci. Snad jsem se do toho nezamotal. Je treba si uvedomit, ze prikazy se neustale meni a nekolikrat jsou tam proto, aby te spletly a dostaly do spatne pozice.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes po dlhsej dobe jeden nevyplneny a jeden iba na kratko kedze mame vela reportov a trh si beha hore dole. (dnes zaberak som sa nacakal a hlavne totalna pohoda , 1+ si davam za dnesny den) skoda toho nevyplneneho -prvy som mal na odraz od 2550b ale davam to nad tuto uroven 2551b(lebo ma to furt vyhadzuje) takze som nebol vyplneny - druhy som povodne mal vystupovat na PT +10b ale nakoniec indicie pomohly (zmena) a staci aj PT +5b ardore : prvy vstup po pinbar (ok) ale ten druhy ? A preco si nevstupila na ten treti pinbar po odraze od 2550b (dva a dost?) lebo toto by bol dobry vstup podporeny odrazom od 2550b :S :S :S :S :S

19850

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Caute traderi, jelikoz mi dala jedna zkouska zabrat vice nez jsem cekal, tak jsem po delsi prestavce opet obchodoval. Pauza se projevila, protoze jsem moc netrejdil podle sveho planu a hlavne exekuce trpela. 1)Jeste podle planu na hezke urovni z predchoziho dne. Nicmene plny SL -40 2)OK vstup, ale urcite to slo vymyslet lip se vstupem pozdeji u 2533. Kdyz se obchod dostal do +40, tak jsem posunul na vstup minus bod, kde me to zasahlo. -20 3)OK vstup na vcerejsim close, heat pouze tick. +80 4,5) tam jsem měl svoje levely z domaciho ukolu, ale kdyz prisel cas jednat, tak jsem je zrusil a byly by to nejlepsi signaly dneska. Dneska za +20, coz je jeste dobry vysledek.

19851

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomm02:
mne sa prave ten druhy PIN pacil viac ako prvy (ten co mam aj vyznaceny na 5 min grafe)
a ano, snazim sa neobchodovat viac ako 2 obchody..
ale ak mam pravdu povedat, aj tak ma nenapadol odraz od tej ceny, ja som uz len
potom pozerala, ze co som to vyporodukovala..
a vytvoril sa ten treti pin a cena isla krasne dole..
prosim ta, kde sledujes tie reporty?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

adore : ja spravy sledujem len zbezne a len zaklad (to mi staci sa pozriet na Trim Broker do neplatenej verzie ) tam je len zaklad ak chces podla toho obchodovat tak v tom ti neporadim. Dam ti sem Graf 30TF na zamyslenie (ber ako moj pohlad na rozbor 30TF grafu ) :S :S :S :S :S Ukladal som si ho pre seba tak som si povedal ze ho tu dam (tu) (tu) (tu) (tu)

19854

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...