Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.


Doporučené příspěvky

Pěkné obchody, ty kanaďany jsem pustil no, (UC a GC), co se týče toho mojeho euraud, právě toho jsem si byl vědom, raději bych takový signál z 1,5, ale vypadá to, že se to tam opravdu ještě podívá, zatím to stopka ustála, chybělo asi pár desetinek pipu a bylo by to venku :D no nicméně to vypadá, že to stejně vyletí ven.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 843
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ty trojúhelníky mám zakreslené pouze na těch touchích, na hlavním je nijak moc nesleduju, ale tyhle dva jsou dost zřetelné. Jinak na tom UJ, tam jsi měl na daily nějaký vstup? Vidím tam akorát 2x doji. Já se vezu v AUDJPY (v tom už dlouho) a GBPJPY od včerejška, zatím to vypadá, že tyto dva mi vynahradí předchozí ztráty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jinak k tomu UJ, já tam teda pin nevidím ani s nejvíc přimhouřenýma očima, co jen to jde :D ale v ten den se to dalo vzít spíše na EJ, tam už to vypadalo trochu líp, já nad ním i uvažoval, ale vzal jsem GJ, který měl nejlepší formu a vzhledem k tomu, že libra byla dost dost high (hlavně souzeno dle CADu), tak jsem u ní čekal, že sletí, to GC mě mrzí, na touchi jsem zkoušel vychytat obrat dolů, ale vyžral jsem 2x stopku, no a po třetí jsem do toho nešel a murpyho zákon nezklamal :D (pff, ani ten UC jsem nevzal).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...