Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 843
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Na tom euru jsem to vzal jen na cvičném, jinak teď už by se mi hodilo, aby kanaďan oslabil :), ale nevidím to moc růžově, jak to tam konsoliduje pod tou rezistencí, nuž, uvidíme, jak se zpívá v Seykotově písničce, "What do we do when a price breaks through? - Our stops are in so there's nothing to do" :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

USDCHF zavrete na TP - 40 pips - 0.66R. USDCAD stale drzim long.. Snad toto vlakno opat ozije a zacneme si vymienat skusenosti, nazory, pohlady na trhy. Ked sa naskytnu ine setupy (na daily napr, alebo 4h), dam chart. Dufam, ze sem nakukne aj freeman a podebatime o inside baroch:). Predosle 2 mesiace boli s nimi velmi vyzivne, no tento mesiac je to zatial slabota.

24939

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AUDCHF sa podla predpokladu bohuzial toci proti mne. Vystup na -5 pips. Zabudol som updatnut USDCAD - hoci to vyzeralo na BE, predsa len sa to pohlo spravnym smerom a ukoncil som to na +30 pips. Dnes som este pred cvhilkou vstupil do AUDNZD na 1h/4h TF short na zaklade 4h bearish outside baru,ktory prelomil triangle pattern. Viac na obrazku..

24968

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hej, live.

Nizke a nahodne sa to zda len na prvy pohlad. Budem postovat viac trejdov ako pridu a snad to uz nahodne nebude vyzerat. Ked si vezmes, ze nemavam full bar loss straty, ale ze sa straty hybu v priemere okolo 0,3-0,5 povodneho risku, tak zisk 0,5R povodneho risku je zrazu 1R a viac zo skutocneho mnou akceptovatelneho risku.

Dolezite je ako sa pise aj na financnikovi vediet riadit riziko, vediet kedy vystupit (ci uz so stratou alebo so ziskom), kedy to uz viac nema zmysel drzat. Dovolit trejdu aby prisiel do -1R, cize full bar loss, je u mna nestastne riesenie.

Ucim sa teraz jednu novu strategiu/system, kde by uz full bar lossy mali byt beznou sucastou obchodovania, skusim postovat aj tie. Sam som zvedavy, ci to bude zodpovedat mojej mentalite..

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...