Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.


Doporučené příspěvky

nohavica: kde targetuješ na tom euru a franku? já to euro nebral, protože to bylo na můj vkus moc "nahoře" a do silné rezistence, frank to samé, tam mám zaznačenou oblast na longy.

Na tom euru jsem uvažoval 21, jestli dát short nebo ne (short pin z R + 1,34 na 2D), nedal jsem ho, teď koukám, že bych měl už entry, tak jsem zvědav, jak by to dopadlo.

Co se týká toho touch tradingu (alespoň já to tak nazývám a asi je to i to, co jedeš ty), tak si matně vzpomínám, že jsme se o tom bavili, jen jsem chtěl vědět, jaká je aktuální situace.

Já teda momentálně testuju ten TT na daily a na 8H (zkoušel jsem i hodinovky, ale to bylo na palici) a jsou to prostě dlouhodobější trady, nejhorší je na tom asi to, že si uděláš nějaký obrázek, vlezeš do tradu, ten je třeba +1R, ale pak se na to koukneš jinak, překreslíš S/R či TL dle aktuální situace a najednou zjistiš, že bys místo longu byl radši short :-D ale tak jak říkám, jedu to jen cvičně s pár dolary. Jinak na hlavním účtu jsem short v AUDJPY z 15.8 (já chamtivec stará měl target na 1:4, který by vyšel úplně tip top - došlo to na 1:4,2 a teď smrdím někde kolem 1,5 a pak jsem ještě long v AUDCAD z 20.8.

Co se týče toho TT, tak jsem myslel, že mě asi švihne, byl jsem short v GBPJPY a 2x v GBPCAD (sázka na short na historických maximech toho gigantického range) no a samozřejmě mě to na 3 pipy v obou tradech vyhodilo na stopce a pak se stočilo dolů. Na TT na 8H to bylo víceméně podobné, ještě tam mám něco otevřeného (právě eurchf a usdchf longy), taky tam bylo pár ztrát, ale na obou těch TT jsem vychytal obrat z rezistence na NZDUSD a 1:4 mi to zašilo zpátky na BE.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 843
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mimochodem, jak jsem zde psal před začátkem prázdnin ohledně možností diverzifikace, tak jelikož mám spoustu času během dne, tak jsem to zkusil vzít na druhou metu a vytvořit si web ( diverzifikuj.cz )o možnostech diverzifikace kapitálu na forexu. Je to jen takový zárodek, ale aspoň mám co dělat mezi čekáním na setupy :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Belier-Mně se to na tom Euru zdá v pohodě a beru to jako že ta rezistence byla proražená a můžem o patro výš, navíc pěkný trend, Pt jako vždy 2:1 pak posun na Be a 3:1, na těch odrazech ty čáry nepřekresluju skoro vůbec, max o pár pips, podle posledního doteku, až namlátím dostatek vstupů zkusím z toho něco vymyslet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

EURUSD -1R, NZDUSD -1R, EURCAD -1R. Dokopy -3R. Na druhu stranu, NZDUSD som shortoval do silnej S/R, co som si vsimol az neskor a EURCAD som siel long proti daily pinbaru, co sa v tejto strategii velmi nenosi. Cize po spravnosti by som si mal ratat len -1R. Zatial len druhy tyzden testovania, pokracujem dalej..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A máš to na BE ;) já zadával order i na to EU do shortu, jak jsem tu psal o 2D pinu, ale nedostal jsem se o pár pips, na gbpusd jsem měl touch do shortu z daily, ale ten se taky nedostal, dneska jsem měl v merku ještě gbpcad, ale nevzal jsem ho, protože tam dle plánu nic nebylo, jen jsem měl silné tušení, že to sletí no a zatím to letí pěkně.

Jen mě udivuje zlato a stříbro, dolar je na steroidech a zlato ho stejně válcuje..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaký tam je spread? vyplatí se to? Já něco podobného bral na euraud 4H, target je hodně daleko a v cestě mu stojí 2 silné supporty, na druhou stranu pokud by se spustil dolů, jakože klidně může sletět na nějakou větší korekci, protože euraud letěl dost dlouho nahoru, tak bych ho zkusil ještě stáhnout níže, uvidíme.

25095

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Belier Napsal:
-------------------------------------------------------
> Jaký tam je spread? vyplatí se to? Já něco
> podobného bral na euraud 4H, target je hodně
> daleko a v cestě mu stojí 2 silné supporty, na
> druhou stranu pokud by se spustil dolů, jakože
> klidně může sletět na nějakou větší korekci,
> protože euraud letěl dost dlouho nahoru, tak bych
> ho zkusil ještě stáhnout níže, uvidíme.
>


Neviem, aky je spread, nemam to u brokera, kde idem live. Ale 30-40 pipsov uz sa oplati brat. To EURAUD moze samozrejme zletiet dole, no nebral by som to kvoli tomu maximu zo zaciatku augusta. Bal by som sa, ze to cena bude chciet otestovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...