Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.


Doporučené příspěvky

mtrader-nedávno jsme tu řešili časovou náročnost při obchodování nižších Tf, ty jedeš live tak by mě zajímalo kolik času ti ten přístup veme , já bohužel moc času nemám proto se snažím jet Niala, na to stačí cca 20 min večer a začal jsem nově testovat čistý odrazy na 4h-večer zkusím postnout poslední tři vstupy, na to stačí tak půlhodinka za den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 843
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Belier Napsal:
-------------------------------------------------------

>
> Mě např. na jednu stranu imponuje to vysoké win R
> a hladké equity, ale na druhou stranu je větší
> práce s trade managementem, není to set and forget
> ala fuller a hlavně mi není příjemné, když mi
> jedna ztráta smaže třeba 3 ziskové trady. Teď
> nemluvím o tvém tradingu, ty to zjevně nemáš tak,
> že bys riskoval 1R pro zisk třeba 0,5R.


Ale hej, casto riskujem 1R, aby som ziskal 0,5R, ale ako som pisal. Nestava sa ze by som s mojimi doterajsimi metodami 1R stratil. Ak sa to nevyvyja dobre, utnem to. Max som ochotny ist do -0.5 povodneho risku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nohavica Napsal:
-------------------------------------------------------
> mtrader-nedávno jsme tu řešili časovou náročnost
> při obchodování nižších Tf, ty jedeš live tak by
> mě zajímalo kolik času ti ten přístup veme , já
> bohužel moc času nemám proto se snažím jet Niala,
> na to stačí cca 20 min večer a začal jsem nově
> testovat čistý odrazy na 4h-večer zkusím postnout
> poslední tři vstupy, na to stačí tak půlhodinka za
> den.


Nohavica, som pri tom od 9ej rano do cca 3-4ej po obede. Potom este okolo jedenastej vecer pozeram NY close.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Belier Napsal:
-------------------------------------------------------
> mtrader: co je to za klouzáky? Máš nějaká
> pravidla, podle čeho se rozhoduješ, zda do toho
> vlezeš? Třeba u toho EC, o dvě svíčky dříve
> nesplňovalo něco? Já jen že na hodinovce je těch
> pinů strašné kvantum a ikdyž to je s trendem, tak
> ta stopka hitne strašně lehce.


Belier,

je to velmi jednoduche, az take jednoduche, ze aj ked to sem napisem, ludia to nebudu pouzivat, lebo mavnu rukou, ze nieco tak jednoduche predsa nemoze fungovat:).

Klzave priemery su 34 a 89 SMA, zatial su tam viac menej pre paradu. Dolezitejsi pre mna je momentalne klzavy priemer s prerusovanou ciarou, je to 150 SMA. Ked je cena pod, trend je short, ked je nad, trend je long. Samozrejme pozeram vzdy aj na daily, ale viac menej sa to zhoduje s tym co ukazuje 150sma na 1h TF.

Ide o to, ze v smere trendu v London session a v prvej polke NY session na najlikvidnejsich paroch cakam na low poslednych 6-8 hodin na 1h TF. To je nas signal bar. Po signal bare cakam na dalsiu sviecu, ktora zavrie nad high signal baru (nemusi to byt nutne hned nasledujuca svieca). Tato svieca je trigger bar. No a na close trigger baru vstupujem. SL 1 pips pod low signal baru (v pripade longu). Dolezite je, aby sa signal aj trigger bar objavili v spominanych sessions. TP je 2-3R, SL nechavam bez pohnutia. Na 2R mozem zvazit posun na BE. Ak sa objavi nejaky silny protisignal, moze sa zatvorit (nejaky silny pin bar, alebo outside bar napr)..

No a vstupy vzdy len v smere trendu. Samozrejme potesi, ked je trejd podpori aj cosi ine - trendline, S/R, fibo a podobne veci.. Asi tak v skratke. Mozno su este nejake detaily, ale na tie prideme postupom casu, dokial ma bude bavit postovat sem trejdy:).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Belier Napsal:
-------------------------------------------------------
> mtrader: co je to za klouzáky? Máš nějaká
> pravidla, podle čeho se rozhoduješ, zda do toho
> vlezeš? Třeba u toho EC, o dvě svíčky dříve
> nesplňovalo něco? Já jen že na hodinovce je těch
> pinů strašné kvantum a ikdyž to je s trendem, tak
> ta stopka hitne strašně lehce.


Jaj, este som zabudol, 2 sviece dozadu bol tiez splneny vstup, aj som vstupil, vysledok -1R. Postol som to sem tiez.
No a nejde o pinbary, signal bar moze byt akykolvek bar..
Este mi napadlo, ze je velmi dobre pokial je SL 30-40 pips. 50 je uz na zvazenie a 60pips len pri velmi volatilnych paroch, GBPNZD napr.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Belier-už jsme se o tom bavili, je to vlastně jednoduchý Entry na Rolereversal na 4h na předem vyznačených místech, ale i odrazy na druhou stranu na těchto úrovních, tady jsem zkusil druhý odraz, ale myšlenka je zkusit ten co je předním(před prvním odrazem jsem měl tu červenou čáru kousek výš, takže se nedotklo) SL 20-30 pips a Pt1 jak mám obdelník, když prorazí Pt2 o patro níž.

25066

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je a není, pouze zadám příkaz a dál nesleduju, mám vyzkoušený, že i když korelují jak píšeš, tak se oba nemusí dostat na vstup, je to i vidět na screenu, eur to vzalo o chlup a chf s rezervou, není to přesný na pip, jinak díky za upřesnění tvýho systému, přijde mi to podobný jedné Breakout strategii, kterou jsem kdysi testoval, tak jsem zvědav na výsledky.
At se daří :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...