Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - VI.


Doporučené příspěvky

nohavica Napsal: ------------------------------------------------------- > Tak jsem zkusil chytit korekci na Aud/usd, po tom > sešupu už by bylo načase, zajímavě to vypadá i na > week grafu, co vy na to ? Já na to, že bych si nastavil PT na nejbližší viditelné resistanci, 0.9820 nebo spíš vystoupil na zisku rovném dvounásobku riskované částky, protože ten downtrend je fakt silný. Jinak přikládám několik svých posledních pokusů nastoupit naslepo na 50% retracementech, pinbarech na s/r úrovních a pinbarech do směru trendu v blízkosti klouzavého průměru.

23785

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 843
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

Zdravím vespolek :)

Nevím jestli to tu bylo, ale co říkáte na tenhle web a postupy dotyčného pána ? :)

translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=http://www.stratsforextrading.com/index.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D125%26Itemid%3D122&prev=/search%3Fq%3Dprice%2Baction%2Bsetups%2Bforex%26biw%3D600%26bih%3D398


Myslím že je tam hodně zajímavých postřehů a přístupů ..

Jinak se řadím k velkým fans Nialova webu, respektive jeho obchodního přístupu, který hodil u mě velkou kotvu a půl roku se mi díky těm to "jednoduchým" metodám po všech laboracích s indikátory, nesmysly, low-TF, předpovědím daří.

Zatím to fičím vše na demu, konkrétně od AXI a v této souvislosti bych se chtěl zeptat, jak si v reálu tento broker stojí, jestli má někdo zkušenost?

Mám za cíl ztronásobit demo a pak si založit live, ale u brokera s NY close, pač ty nedělní bobky mě neskutečně vytáčí a i v denních svících je rozdíl, ale nerad bych naletěl, takže bych rád během demování sbíral reference :)

Přemýšlel jsem o možností mít demo s požadovaným grafem a zadávat u EU brokera ale chtěl bych to mít komfotnější :

Díky za postřehy, ať se daří :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ten strat's neznám. Demo od Axi používám také (grafy na indexy a komodity), mám tam i real, ale bez vkladu (za mě teda můžu říci, že jsou tam pro mě nepochopitelné odchylky v datech - grafech, na některých párech se na live účtu zobrazují nesmyslné svíčky, u komodit je to v hodně případech, kdežto na demu jsou svíčky vykresleny v pořádku, řešil jsem to i se supportem, popsal jsem jim problém, poslal grafy, dosud neodpověděli, ale tak nijak mě to netankuje, live jedu jinde). Známí Axi používají a nijak si nestěžují. Jinak, zkusím trošku oživit, co říkáte na AUD/CAD, CAD/CHF (ty už jsou rozjeté) a dnešní ropu?

24309

24310

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Beliere, žádný z těchto grafů nesleduju, ale bral bych jen ten Cad/chf, pěkný pin na odrazu od pěkné SR, ten Aud/cad mi přijde slabý a bál bych se že tukne předchozý High a vymete mi stopku, ropa se mi zdá pořád v Up trendu, takže tam vůbec, já jsem to ted trochu flákal a nemám žádný nový vstup, ale od pondělí budu zase sledovat naplno, měl jsi ted něco live ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...