Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

zrovna zminovany Lance Beggs docela dobre pitva strukturu swingu vuci s/r oblastem...velmi jednoduse aplikovatelne, pokud se v tom nehleda zadna veda. drive zde na foru byl k nalezeni link s vyctem PDFek z jeho webu. Sam Seiden toho az tak moc neprozradil ve svych webinarech, ale kdyz se to spoji dohromady, je z toho kvalitni zaklad bez nutnosti pouzivani indikatoru, snad jen Fibo rtcm. pro jistotu :-D .

R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím all, tak jsem udělal dnes mix (3U,CG a 0/v) a jelikož trh udělal už 10 bodíků tak končím. Mrzí mně že jsem si nezakreslil včas nejbližší log S/R, jak doporučoval Majkll, no pracuji na tom a beru to v potaz. Teď se vzdy vyplaším když sleduji VOL, když je věčší objem, tak je buď brzda s korekcí, nebo konec trendu a obrat, a tak hledám honem výstup. Petro, tak to vyskouším dám si lim 2000 USD a když to půjde tak to přepnu zas na LIVE.

16625

16626

Link to comment
Sdílet pomocí služby

VizMar, ja dnes tiez bez vstupu. Hned na zaciatku seansy chop, potom rast bez poriadneho pullbacku, a potom az prilis poriadny pullback, az nesplnal moje pravidla... V taketo nemastne neslane trendove dni sa casto neviem dostat do trhu, bud nie je poriadny pullback, alebo je trh uz prilis "natiahnuty", alebo mam maly potencial... mozno by som sa mal nad tym lepsie zamysliet :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...