Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Včera jsem po úvodním výstupu ceny čekal na sestup, ale volatilita byla tak velká, že mě to stále vyhazovalo na SL. Celkem nepozorovaně to přešlo do chopu. Nakonec po 20. hod. sestup nastal, ale opět s obrovskými korekcemi, na které ani můj SL 300 USD nestačil. Takže co jsem předevčírem vydělal, to jsem včera zase prodělal. Možná by nejen pro mě bylo zajímavé slyšet zkušenosti, jak kdo identifikuje chop. Mně to dělá problém, pokud chop není hned od počátku spolu s celkovou leností trhu, ale přikrade se jaksi nenápadně...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Benes: no kuprikladu Ross definuje CG (coz je de facto chop) tak, ze pokud se strida rostouci, klesajici, rostouci a klesajici usecka, (tedy 4ks) jde o congestion. CG muze vzniknout i tak, ze 3 po sobe jdouci usecky maji vzdy close uvnitr rozsahu usecky, ktera tem 3 predchazela (doufam, ze to popisuju srozumitelne). Uvnitr CG se pak neobchoduje, ale da se zobchodovat napr. breakout z CG (prvni nebo az druhy). Ja osobne cekam az na druhy breakout CG - tedy break vrcholu, ktery se vytvori po prorazeni CG

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsetkym, davno som neprispela, tak to napravujem - tentokrat niecim z ineho sudka. Zlato - momentalne mi pridu v tej volalite omnoho citatelnejsie signaly. Idem s SL max 150, PT pohyblivy. Pohyby su ale velmi rychle, niekomu to nemusi vyhovovat. Drze sa! rogi: Kolik ti jeste chybi do LIVE (mels limit 2000 dolaru , ne?) Slavo: Bola dalsia vyplata od brokera? :) Ja som stale na SIMe.

16893

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím vespolek!
Když už je tu řeč o zlatě a než se pustíte někdo do velkých nákupů tak jak slyšíte ze všech stran v médiích, buďte raději hodně opatrní. CME od zítřka zvyšuje margin o 20% (prý kvůli abnormální volatilitě) a mohlo by se stát něco podobného jako nedávno se stříbrem, které díky tomu padlo rychle o desítky procent!!
Přeju všem bystré oko a rychlé prsty! :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Peta nie nie, nebolo moc co.. som tam bol nejaky cas zaseknuty, do toho som este prestal bafat takze to vyse tyzdna nervy v pr..li a teraz tato dzungla.. a uz sa schyluje k live? :) inak vazne pekny obchod

Rogi co nevidiet budem mat podobny problem, v septembri nastup do prace :) jednak kvoli tradingu nech netlacim na pilu a tiez kvoli pristupu k infoskam pre dizertacku ...len dufam ze sa to bude dat sklbit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dneska mám nervy v háji (td)

hned po open long 699,3 s PT na 704,3.. při vstupu se kousnul na chvíli ninja a pustil mě tam až za 700,7.. následný mini pullback mě vyhodil ve ztrátě a pak to letělo na k mému zamýšlenému PT.


druhý long byl na odrazu ode dna za 691,5 v 16:14.. hmmm, už jsem +450, začalo to tvořit CG vypadalo to na otočení. chtěl jsem vyskočit se ziskem +300/k a světe div se, Ninja přestal reagovat... zmizely z něj SL přikazy a já myslel, že se zhroutím.. naštěstí si TWS zachoval posunutý SL a já skončil s lehkým ziskem..

dneska tedy místo krásných 800/k je můj výsledek prozatím 80/k

snad mě už tohle nepotká

Link to comment
Sdílet pomocí služby

berry:
ty mne desis, (v simu bez poruchy:) ) ,ja dnes -500 nastesti v simu dnes porusena disciplína, tak si jdu naliskat, jaksi mi nevychazeli formace 1-2-3- a ani 100/v nebyl jsem spravne naladen :D . No jsem rad i kdyz tam jsou pekny prachy, ze ted nejedu LIVE.

hezkej vikend (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

neděs se Rogi, zatím se mi to stalo poprvé a věřím, že naposled. Na podzim si preventivně koupím nějakou osmi jádrovou mašinu, ať to šlape :-D

jinak asi ještě dneska k tomu zasednu po osmý a zkusím z toho něco dostat. včera i předevčírem to mělo večer hezké pohyby..

Teď to pozvolné stoupání jde mimo mě :( nechtěl jsem nastupovat v tom chopu.. čekal jsem sice jeho průraz, ale i následnou korekci a ono nic.. na ní jsem chtěl nastoupit.. jdu se najíst a uvidím, co večer

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...