Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ahojte, tak, este nedavno som tu vypisoval ako nemam ziadny problem s dodrziavanim planu vsakze.. takze skusme hadat.. ano ano, dnes som nedodrzal nie jedno, ale nech to stoji za to tak rovno 3 pravidla co sa obchodovania tyka.. k tomu dalsie chyby: 1. neoplati sa sadat ku grafom s 1 hodinovym spankom 2. neoplati sa sadat ku grafom hladny 3. ak uz mam raz strategiu s fixnym SL a PT, po otvoreni pozicie sa toho uz NEDOTYKAT !!! grafy prikladam skor ako odstrasujuci pripad.. Stranger: diky za popis, mna to neskor trklo ako je to myslene, bol som uz mimo domu, nabuduce sa pokusim najskor mysliet a potom pisat :) pekny vecer

15777

15778

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dneska TF islo krasne hooooore a potom dooole ako husenkova draha.
Skoda ze som nemohol obchodovat, mal som hrozne vela roboti.
vstup ale podla mojho op by bol takto:
1.
vstup 16:06 limit prikaz smerom long na cene 845,03. SL umiestneny na 844,03 (cize 100 USD)
kontrakty start 2. kym by som sa dostal hore teda vystupil tak skoncil by som na 3 kontraktoch s tym ze 3 konktratky by som si vybral postupne.
vystup 19:21 na zaklade pretnuteho posunuteho SL umiestneneho na 855,2

2. hned reverzna pozicia na poziciu short
TO iste s kontraktami aj na poziciu short, lebo je podobna teda takmer taka ista ako ta prva na stranu long.
vstup 19:24 opat limitny prikaz na stranu short na cene 856,0. dodrzany fixny SL 100 USD, cize umiestnenie 857,0
vystup na konci obchodneho dna na uzatvaracej cene 849,40

Obrovska skoda ze som sa dnesneho obchodu nezucastnil

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stranger:
serus, mohol by si napisat na zaklade coho by boli tie vstupy? z mojho pohladu ten prvy vidim ako spekulaciu na odraz od LOD predchadzajuceho dna, SL by pri tej cene vychadzal akurat pod predchadzajuce low dna, tiez by som bol rad, ak by si trosku popisal aj vstup 19:21.. osobne by som do SHORTu nesiel skor ako okolo 19:59 / 20:00

diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Slavo
moj obchodny plan vychadza z tohoto pristupu www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/struktura-trhu1.html
nic viac nepouzivam. mam to ale modifikovane tak (ako kazdy prisposuje si to) aby mi to davalo uspesnost cez 60 percent a RRR 1:6. co ma stalo vela usilia a analyz, cize nebudem prezradzat podrobnosti.
Ale celkovo vychadza moj OP cisto z tej linky co som ti dal, akurat ze to mam upravene o 180 stupnov.

19:21 nebol vstup ale vystup z prveho obchodu. Pretnute presunute SL. v mojom OP takmer stale presuvam SL cize s vystupom si nerobim starosti ani emocie. proste prekroci SL a ja vystupujem. Par pravidiel este mam kedy ukoncujem poziciu rucne strucne nie pretnutim SL.

Vstup do shortu bol 19:24 na prikaz limit, aby sa zachoval fixny SL ktory mam definovany. cize v tomto pripade 100 USD na jeden kontrakt. Vstup ako by si urobil ty tj 20:00 by bol pre mna neprijatelny kedze tam uz by bol SL 200 na jeden kontrakt a trh uz davno rozbehnuty. Plus navyse od vstupnej ceny by som mal posunuty prikaz vybrat jeden kontrakt na 855,2. cize keby sa trh otocil vysiel by som aj tak zo ziskom.

Preco by si vstupoval na 20:00 case?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger:

60% win% a RRR 1:6? vau...patříš do článku o supertraderech z pondělí :-) no flame..pokud bych já měl udělat něco s takovýma výsledkama, tak by to muselo být jedině v hodně krátkém backtestu a musel bych hodně nalhávat do kapsy..

PS. pokud to není tajemství, mohl bys jen přiblížit, kolik děláš cca obchodů měsíčně? dělal si tomu systému nějaké poctivé out of sample testy? díky

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mira_k, pretoze este stale nieco vylepsujem. backtestujem a paperujem. Napriklad minule som nasiel sposob ako aj na stratovom obchode zarobit a testujem aj tuto strategiu. Takze robim od znova backtesing celeho roka a kedze backtesting robim sposobom ze nepozeram do prava, ale postupne odkrivam graf a zaroven este robim back test backtestingu a potom paper. tak bude mi to trvat este zhruba do konca tohoto roka kym dostanem velmi silny statisticky udaj o mojom OP a az potom pojdem live. majkll necakal som take dobre vysledky, preto aj ten backtest backtestingu. cize overenie ze som to nepreoptimalizoval a popri robim aj paper kde vychytavam realne muchy pri live obchodovani. frekvecncia obchodov je 3 denne maximalne. prikladam graf a koncim lebo zasa nam to addmin zatrhne ze tu nemame preberat technicke veci ale ze len diskutovat o aktualnych obchodoch.

15786

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...