Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

počky počky pajusi, mám tomu rozumět, že pro TF i DAX máš jeden účet v EUR?
Jinak ja dnes bez signálu, no zkoušel jsem co je to scalpování , graf plný červených a modrých trojuhelníčků a ztráta jak Brno, no mám to za sebou to bude asi zas o něčem jiném. :)

Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rogi:
vlastne, nevim presne, kam smeroval tvuj dotaz ohledne DAX ... ja mam u IB jeden ucet a predplaceny ruzny data, vcetne DAXu
... zjistuju, ze obchodovat 3 hod dopol na DAX a cca3 hod odpol na TF/DAX je dost narocny na hlavu. Co rano jsem schopnej rychle a vcelku i dobre provest, tak odpol to spis stoji za ... navic, kdyz si dam nas pozdni obed, tak u toho usinam a delam pak kraviny. Asi by to chtelo odpol zdravotni siestu jako to maj spanele.
zdar
pajus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nagini: srdecny pozdrav do Malaciek, samozrejme drzime tiez palce ;) PetraSR: bohuzial to znamienko je tam spravne.. zo zaciatku som isiel z dlhodobeho hladiska pomalicky pomaly do minusu, takze momentalne je ciel dostat paper na nulu.. v praci som dal vypoved, od novembra nerobim, mam este iny prijem aj ked nic moc.. este vydrz, je to len docasne !! ;) co sa trhov tyka, takto som to dnes nejak videl, ale obchod ziadny, jednotlive timeframe sa dost rozchadzali v nazoroch (td) Slavo

15739

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Slavo: Ty jo by som strasne rada s tebou pokecat nejak normalne, skoda, ze nejde vymenit email alebo daco take.. hlavne o tom, ako sa zije potom, ako si dal vypoved.. Tu sa na to nechcem vypytovat..
Si tiez vravim, ze este musim nejaky mesiac vydrzat, ale skoro kazdy den zvieram v ruke vypoved s nutkanim ju podpisat..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR:
no co, hlavne treba ostat v pohybe inak zlenivies.. a druha vec, nepatrim zrovna k rannym lastovickam, takze som rad ze mam nieco, co ma nuti rano vstat z postele aspon par krat do tyzdna,, inak by som mal vstavanie / zaspavanie asi uplne hore nohami.. snad na nejakom e-mini kurze :)

all:
rad by som sa vas opytal na vyuzivanie / nevyuzivanie pre-market data v grafoch.. Woodie vraj nedoporucuje vyuzivat pre-marketu, narazil som este aj na ine clanky, ktore sa s tym stotoznuju.. na druhej strane, problem je potom s gapmi a s klzavymi priemermi, nakolko bez pre-marketu a s gapom moze byt trh napr. nad EMA, s pre-marketom naopak pod, co dava uplne iny pohlad na tu istu situaciu.. rad by som mal v tomto jasno,, velke diky za kazdy nazor

Slavo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@Slavo:
přesně z důvodu rozjetých CCI po gapu jsem přešel na graf zobrazující i premarket. Jelikož občas tvá dost dlouho než se CCI srovnaj s aktuální hodnotou trhu a tak ti může utéct nějaký signál nebo ti to dá falešný signál. A také dost často trh kopíruje S/R které vznikly právě v premarketu.

Toť můj názor ;)

Jinak Já dnes měl jeden obchod a to končící na SL. Vše bylo podle OP ale dav chtěl neco jiného :o)

Koukám že pokud edituju příspěvěk tak již nemam možnost přiložit obrázek tak ten dám hned do dalšího příspěvku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Slavo
Použij svoji hlavu a své bactasty to by ti mělo dát odpověď na tvoji otázku. To že ti tady někdo řekne ano premarket je super je sice fajn tak možná ušetříš pár týdnů a budeš moci dřív odevzdat peníze ostatním. Jiný důvod nevidím. Protože jinak si po vstupu, obzvlášť jestli skončí na SL, budeš říkat hmm a kdybych použil ten druhej způsob nedopadlo by to líp? A při příštím vstupu si už třeba neklikneš, protože tě přepadne strach a profit bude pryč a to tě nejspíš pohřbí ještě víc.
Už od počátku je dobré navyknout si na pár věcí, pokud chceš uspět a jedna z nejhlavnějších je být velmi opatrný v tom co ostatní píšou a vše si prověřit a věřit hlavně sám sobě a svým údajům. Nikdy nevíš co koho vede k tomu co píše.
Tím jsem se nechtěl nikoho zde dotknout.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...