Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

Slavo:
ja vidim tvuj dotaz ve dvou rovinach:
1. pouzivat premarket a jeho prubeh pro filtrovanni vstupu (SR urovne) - odpoved ti napsal uz Jardat. Co delam ja, ti radej nenapisu aby te to nevedlo. Zalezi na tvy strategii, OP a to si musis otestovat sam.
2. cast dotazu je myslim ciste graficka - presne, jak pises, pokud nedam na graf zobrazit premarket, tak po gapu jsou EMAs prekrouceny. U DAXu to neni tak markantni ale treba u TF ano. Na to ti odpoved dam - ja si premarket zobrazuju aby EMAs mely po otevreni lepsi prubeh, ale jestli se premarketem ridim? - viz bod 1.
zdar
pajus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Abrams: jeste jednou dik za preposlane materialy od rosse, ktere jsem poctive studoval. Na you tube je taky dost videi. V kratkosti jsem si 1-2-3 a Rh nasel na grafech poslednich 3 tydnu a byl jsem celkem prekvapenej. ... mohl bych poprosit nejakeho zkuseneho "Rossaka" aby mi prekoukl tento vstup a okomentoval?? Je to presne to, co popisuje Ross a hlavne, jak to zobchodovat?? Dnesni sit na DAX: po dlouhy dobe jasne max, trh zformoval neco mezi 1-2-3 a DT, in po prorazeni vrcholu 2. obe PT mam fixni. Sit. na CCI jsem se neridil - dela to nejaky pravidelny signaly?? diky zdar pajus

15743

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdarec pajus,
dle mne jestli muzu: 1. vstup jsi zobchodoval klasiku formace 1-2-3
2. prikupovani je zrovna to 1-2-3 Rh kde se da vstoupit
pro doplneni je to obdobne i pri ledges, congestions a trading ranges, proste p prorazeni pockas na malou korekci Rh
a sup ho tam. (kdyby to bylo tak jednoduche jak se ta napiše)

Ať se daří! ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jaksi je tady mrtvo, ja dnes konec už to vidím bledě, tak že jsem začal měsíc až +17,5 (pajusovu ukázku nepočítam :) Jinak u Rosse mně zaujala strana 267 (Taj.prof.for.) kde doporučuje teda že máme jen tři možnosti: 1.naučit se scalpovat a vybudovat si věčší účet 2.trpělive čekat na Rh které nesou přijatelné riziko (jako všechno, že jo) 3. pozdržet začátek,své tradig kariery,dokud nebudete mít dastatečný kapitál,se kteým začnete obchodovat Tak pěkný víkend ALLLLLL ;) Ať se daří!

15748

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vás, dnesek byl docela fajn den. Opět při pravidelném pročítaní mě pobavilo, jak se zde uchytil název pro PT ve výši $100 ... BOBR system :D
Já dneska skončil rovněž se stejný výsledkem s jedním vstupem v 16:58. Bohužel jsem už zavřel grafy a razím na projížďku na kole. Pokud byste chtěli nakouknout na screen, tak ho sem hodím zítra. Zatím se mějtě.
Jo a Fide dřím ti palce v LIVE :) .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fid: paradicka, nech sa dari (tu) Fid, Jardat, Pajus: logickejsie mi to pride s pre-marketom, len stale to nemam v hlave odfajknute v style "pochopene a netreba sa viac k tomu vracat".. zial pravdou je, ze mate pravdu a odpovedat mi mozu najlepsie asi len backtesty a ten dnesok, no nic moc.. asi sa budete chytat za hlavu, ze som z toho nevyliezol, ale mal som svoje dovody, takze stopka.. a komenty v grafoch :) pekny vikend ludia Slavo

15752

15753

15754

15755

15756

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pajus, nebo kdo má účet u IB:
prosím Vás, i když bych musel víc pátrat u IB - teď zrovna lenost na Aj.
Já mám zadáno jen obchodování s TF a když jsem neudělal žádny obchod stáhly si 11 USD.
Pokud máš TF+ DAX a neobchoduješ live, kolik ti vzali z účtu? Dík.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fid:
a pokukujem aj bo range baroch.. pre mna dolezity je vsak 3min a 15min graf, ked ale vidim ze ine tf mi hovoria to iste, som kludnejsi, niekto by mohol namietat ze takyto pristup iba rozptyluje alebo neviem co, ale zatial sa s tym citim v pohode.. tej dnesnej straty nelutujem a nemam ziadne vycitky, vsetko bolo podla planu, s ktoreho dodrziavanim po poslednych upravach nemam najmensi problem, oi je to dalsi cenny zaznam v excelovskej tabulke, ktory mi pomoze pri vyhodnocovani celeho systemu

ked si rozoberieme tie grafy na drobne, 3min a 15min je klasika, volume1000 sa z mojho pohladu sprava podobne ako 3min, ale stava sa, ze si nejaku chvilu nie protirecia, ale nie su proste v sulade, pri otockach a podobne, vtedy ma drzia stranou co skor ocenujem, ak su v sulade, o to lepsie.. intermarket mi dava celistvejsi pohlad na trhy ako celok, ked vidim ze to niekde drhne, moze to by napr. problem zvysnych 3 trhov pri prelomeni HIGH z predchadzajuceho dna, zatial co Russell je uz za svojim HIGH (cisto iba ako priklad),, takto aspon viem kde je problem.. no a posledny graf kde su same indikatory, je to len inak nakreslene CCI14 a 50 z hlavneho 3min grafu, ATR zapisujem do tabulky lebo sledujem jeden typ vystupov aj na jeho zaklade, RSI hodnoty tiez pisem do tabulky pre neskorsie vyhodnocovanie, rovnako aj velkost useciek a volume..

na zaver, som zelenac a stale v "learning mode", takze nehovorim ze to je spravne, ani ze tie zapisane hodnoty k niecomu budu, mozno sa mi tam ukaze ze to nema absolutnu suvislost s nicim ale to teraz este neviem, pre mna je dolezite aby slo o obchody z paper, nie backtest, ak mam ist s nejakym systemom do live, nech stoji na co najrealnejsich zakladoch..

asi tolko, kdo ide na pivo nech si da aj za mna, sa este idem pohrat s grafmi

see ya mafia

Slavo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...