Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prvy obchod bol dobry, spekulacia na rast, ale SL bol zle umiestneny - tam sa profici nevedeli dockat ako vykupia tvoj stop-loss a ich buy limity cakali na supporte 88.75
Trh sa dalej ukazal je ze v chope, a tam su co najlepsie trady? nakupovanie breakov nadol a predavanie breakov nahor - tie robia profici lebo su vysokopravdepodobne. Takze tvoj druhy obchod bol o tom - vykupili tvoj SL, a trh nakoniec siel nahor , ale uz bez teba.
Treti obchod break nadol v chopujucom trh - velmi mala pravdepodobnost. Ovela lepsie je vykupit takyto break, - vysoke RRR a vysoka pravdepodobnost ze to vyjde. To sa nakoniec aj stalo, a trh ked striasol vsetkych amaterov, ktori si vylamali zuby, tam kde nemali, pokracoval nahor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Mik9:
ako vidis velmi ti nepomoze pytat sa naokolo. Niekto to obchoduje normalne, niekto sa drzi stranou. Zalezi od toho ako obchodujes. Drzat sa posledne dni stranou je podla mna vyborny napad. Za posledne dni som na falosnych signaloch vyrazne prerobil. Na druhej strane, verim ze existuju traderi ktori zarabali. Ak to mas v OP definovane ako chop tak sa drz stranou a pockaj kym ti trh zacne davat zmysel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

> lucifer66 z meho pohledu (stejne jako pepe) neni ted mnoho duvodu k intenzivnimu ID, urcite ne live. Vidim ze pouzity TF 1m generuje plno falesnych signalu, ema´s by nejradeji spaly. HoD 17.2. bylo POD HoD 16.2. ??
doporucim prejit nebo soubezne sledovat vyssi TF - vic napovi.. a podle premarket filtru kahirose je nejlepsi cas na sport.
opet si vzpomenu - obchoduj mene -> vydelavej vice :-) at se dari !! j.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 lordberry

No ja si dneska dvakrat zashortoval za nejake plusy, vybiral jsem to prave na tom DB, to vyjeti z CG jsem uz nebral, ale ty celodenni plizivy longy posledni dobou uz nejsou ani vtipny :) Ale na 834.3 byl takovej tlak do longu, ze jsem to predem vzdal a jen to tak sleduji. Doufam ze az to cele splaskne, ze na tom vydelame na cely rok dopredu ;) Na dennim tf je vystraha na 31.1-21.1 ve forme DB a zatim se to brutalne drzi v cenovem kanalu bez jakekoli ochoty s tim neco udelat. No tak uvidime dal... Jeste chvili a zacnu snad taky longovat :) (Jeste ze primarne obchoduji FESX)

Tak at se dari
Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

na té congestion 834,3 jsem zvažoval vstup tick nad ní. jenže k high dne zbývalo $ 100 a high z premarketu nebylo o moc výš. Jak tam není nějaká štáva, která by mě rychle vynesla k úrovni, kde posunuju na BE, tak radši přitahuju SL sám, takže bych stejnak dneska skončil na BE+1.. Ale kdyby je kdyby.. zkrátka pro mě ten vstup long nebyl dnes určen :)

shortu se nemůžu dočkat. Ten budu trailovat, co to jenom dá ;) i kdyby měla přijít jenom menší korekce, tak zpátky k 800 by to spadnout mohlo.

Pěkný víkend!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 lordberry:

Jak to neni podle OP, tak jit do longu jen proto ze to jde do longu je "tak trochu nechytre" i kdyz by se to mohlo jevit jako "to sem dal super "... Nedavno byl hezky clanek na Patrii o tom jak se nikdo nechce postavit proti rozjetemu vlaku a ze velci uz jsou z toho longu nervozni... no kdo by nebyl ze... Kdo se pokusi o short, je okamzite "ztrestan longem" :)

Pekny vikend tez
Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

v piatok som bol -80USD s jednym vstupom. DB normalne beriem ale uz som taky znechuteny z posledneho vyvoja ze som to nakoniec nezobral. V prvy februarovy tyzden som zarobil mesacny celomesacny profit target a odvtedy kontinualne prerabam az som ho cely doteraz odovzdal spat. Takze som znovu o cosi bohatsi (aj ked tento mesiac len duchom :) ). Iba pripominam ze dnes je v US sviatok.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...