Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

len som chcel tym povedat ze ako pisali autori uz v nejakom clanku niekto na to ide cisto vizualne len zakladne patterny alebo nuance ci ako to cesky volate, niekto nato ide matematicky a podobne. Tym grafikom som chcel len povedat to ze mne je prijemnejsia forma vizualna ako nejake zlozite technicke indikatory alebo matematicke vypocty. Ze proste si treba najst to co vyhovuje tebe.

at sa dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, pro dnešek končím....i když dnešní den skončil na PT,tak to byl pro mě z hlediska psychiky dost náročný den. Dnes sem totiž poprvé aplikoval live novou myšlenku,které sem si všiml na historických datech. Jedná se o to,že když trh dosáhne do určitého času od vstupu můj PT(trh se rozjede),tak velmi často trh pokračoval ještě dál mým směrem bez nějakých korekcí. Dle testů sem tak přenastavil pro tyto situace můj PT z 640$ na 800$ (cca 80% všech těchto pohybů došlo vždy takhle daleko) a tím si i zvedl RRR na 1:5. No a dnes tato situace nastala (viz screen) když bych kolem 16:11 vystoupil na původním PT-ručně sem posunul PT na novou cenu, trh se otočil a šel up k EMA34 od které se opět otočil down,překonal low dne a 5 ticks od nově nastaveného PT se opět otočil up k EMA34...nakonec se trh i tentokrát otočil down, překonal low dne a já vystoupil na novém PT. (oproti původnímu PT sem tak byl v trhu o 1h a 15min. déle)...dnešní den nebyl náročný z délky obchodu (to mi nevadí),ale pro mojí hlavu to bylo něco nového + trh dělal větší korekce než dle testů - od dnešního dne tak začnu pracovat na psychice pro tyto případy abych byl psychicky příště na to připraven a vůbec se nestresoval tak jako u jiných typů mých vstupů. Ať se daří!

15501

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2Kahiros: Pekný obchod. Ak som správne pochopil, SL máš 160 babiek. Vystupuješ aj z obchodu skôr, pokiaľ sa ti zdá že trh nejde správnym smerom? PT 800 je slušný, chce to však sadnúť si na ruky, pokiaľ presne vieš čo robíš... :) Ja mám s týmto ešte stále problém :(
Ešte otázka: je tu niekto kto obchoduje ešte na NT 6.5? Funguje vám indikátor jtEconNews ?
Vďaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

abrams:
SL mám 160$ a vždy vystupuji na něm...jediné co občas měním je cena vstupu - když vidím,že trh vykreslí můj signál a předtím vždy dělal protipohyby,tak vstoupím se slevou a SL pak nastavím 1 tick pod svíčku která mi signál vykreslila (čímž si SL fakticky snížím,ale pořád je na místě kde sem ho testoval)

Jinak já nemám problém čekat až trh dosáhne na mé PT které obchoduji dlouho live,ale včera sem udělal první obchod dle nové natestované myšlenky a protože to pro mojí hlavu bylo něco nového,tak semnou začaly cloumat emoce (hlavně když trh dosáhl mého původního PT a pak se otočil na větší korekci up a zpět down a up...bylo to jak na houpačce),ale prostě sem vydržel a dodržel tak svůj OP,což je pro mě další pozitivum!...z testů mi vycházelo,že 80% všech obchodů,které dosáhli na PT 640,tak šli přes 800...

ať se ti daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...