Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dnes byla vrátka na burze otevřena do 17:30 našeho času, obchodovalo se svátek nesvátek:o) Likvidita bývá v podobné dny fakt malá, o to větší zvrat může nastat když se něco semele.Indexy dnes sice až tak razantně nereagovaly, ale ten víc jak 6% rachot na ropě, jak březnový tak i dubnový kontrakt!!! WTI dnes konečně začíná dýchat na paty její sestřičce Brent, ikdyž náskok má stále pořádný!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

iigis:

tohle je dotaz vyloženě do vlákna k backtestu nebo papertradingu..tj. prosím vložte dotaz tam, já tenhle pak smažu..tady se nehraje na to, že čím aktivnější vlákno, tím větší pravděpodobnost odpovědi..pokud někdo bude chtít odpovědět, najde si váš dotaz i v jiném vlákně..

díky,

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, tak sem dam svoj obchod jeden z dneska, prave skoncil pred par minutami tak to sem hned davam :) Podla mojho obchodneho planu ma vyhodilo vtedy ked sa trh otocil. takze opakujem neviem ako trh pokracuje dalej hadzem tu skreen. Vcera sami podaril tiez pekny ked isiel dole + 300 $ na kontrakt tento dnesny je + 425 $ na kontrakt. Boli ste v nom niekto v tomto obchode?

15485

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No este sa mi nestalo za skoncila pozicia na zaklade obdhoneho planu mojho a zrazu sa trh rozbehol dole :) Skoncilo to skor ako som mohol vyuzit plny potencial ale to by som musel porusit obchodny plan a vsetko co som testoval a stale testujem a zburat silne zaklady discipliny pre jeden obchod to by bola hlupost. Vynahradim si to pri dalsom. ale ide to pekne dole ked sledujem teraz ten trh ES . lebo ked som ukoncoval poziciu tak som nevidel co bude nasledovat, ale teraz na NJ sledujem ze furt ide dole, betarisko.

lordberry vstupil som na zaklade obchodneho planu.
nepouzivam ziadne indikatory. roky som robil grafika, nasiel som si v trhu nejake situaciek ktore sa opakuju a tie som do hlbky skumal ale rozmyslam ze ktomu pripojim este nejake pravidla s S/R urovnami.
Ja stale backtestujem.
obcas si ale vyskusam vstupit na demu v realnom trhu na zaklade toho obchodneho planu mojho a nejako to funguje :)

pri backtestingu to robim tak ze si prehravam data tak ze posuvam sipkou, pri vstupe nikdy nevidim pravu cast teda neviem co sa deje a za 24 dni sa mi podarilo urobit na jeden kontrakt 14 tisic dolarov. beriem to ale cisto ako backtest, nic si tym neslubujem, aj ked niekedy je pekne vidno ze pri paperi to funguje, tak neje dovod aby v reale nie.

Tak mozno predsa len sa mi podari pomahat detickam chorim tym tradingom. som odhodlany to dokazat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger
Vypadá to na pěkný obchod. Ikdyž jeden obchod je jen střípek celé mozajky a nic moc nevypovídá. Spíš By jsi Nás všechny mohl inspirovat tvými studiemi či strategii. Na samotném grafu nelze nic moc vyčíst krom vstupu a výstupu ;)... Budeme ti moc vděční za jakékoli přiblížení a obohacení Nás. Myslím, že když se o tvém plánu dozví zde na fóru pár desítek lidí, tak strategie nebude trpět žádným znehodnocením ze ztráty know-how, když pomyslíš na množství traderu na burze :).
Ať se daří :) !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

BOBR, ja som neuvazoval nad tym sa delit o podrobny obchodny plan, lebo ja som v nom nasiel seba, proste svoj styl obchodovania to co mne vyhovuje a to s cim sa citim prijemne. netrpim pri tom ziadnymi problemami, jednoducho vstupy su definovane a vystupuje sa vzdy na SL ktore sa posuva podla OP (obchodneho planu)
Ci by to ovplivnilo trh ak by napriklad 30 ludi ho obchodovalo to neviem. Ale ja si nemyslim ze ak by somsa aj rozhodol ze o nom poviem zeby bolo este vhodne o tom hovorit kedze sam este nemam vsetky vysledky ktore mam v plane mat. Chcem zbacktestovat cely uplinuly rok s tym ze mam definovane za den urobim maximalne 3 vstupy.
Trh ES.

Mne totizto trva za jeden den zbacktestovat 2 dni do zadu. kedze nepozeram na pravu stranu a velmi pozorne to cele skumem a vyhodnocujem a vediem obchodny dennik.

Podla mna by si kazdy mal vymysliet svoj vlastny obchodny plan. netvrdim ze sa nepodelim zo zakladnymi vecami, ale teraz nie, neje na to este vhodny cas kedze nemam backtestovany cely rok ako chcem.
Ale poviem ti tak zee viac casu ako obchodnemu planu venujem rozvoju svojej osobnosti, pozitivnym myslienkam a optimizmu. Ono potom ma nejako uz samo to napada co a jak a kde a preco :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...