Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

Rogi: nic si z toho nerob, na prvy obchod sa nena nic povedat, super vstup, akurat ta nezobralo, to sa stava kazdemu. Druhy obchod si tiez dobre identifikoval, bol to flip a este aj DT v downtrende, skoda ze si do neho nesiel, ale dobre uvazovanie. Treti obchod, to uz bolo dost nasilu, uplne dole predavat za zlu cenu, uz nie je bohvie co. Stacilo malo a bol by si v pluse. Ja dneska 1xBE, 1xPT a 1x SL - ktory som chytil presne na tick :))) Vstupoval som 826,2 a na 826,9 mi vyhodilo SL - stava sa.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rogi: Prosím, snad neurazím, ale můžeme si tykat? Jedu na range bars 7, nějak mi minutové grafy nesedí.. Takže pro mě signál nebyl, z mého pohledu to vypadalo takhle (viz screen). Myslím, že problém je, že nemám přesně definované, co znamena "klesající EMA". Mé dnešní vstupy byli na základě woodieho, vstupuji jen pokud tři poslední úsečky nejsou kryty z víc než 70%, na "dobré straně" EMA a poslední úsečka musí být červená do shortu a zelená do longu. Snažím se to mít co nejvíc jednoduché, v backtestu jsem měla největší denní ztrátu 400 penízků ale jak tak koukám, tak za pár dnů paperu prolomím drowdown. No, vždy lepší než zničit účet v LIVE.

15552

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To slowthink:

No nic ve zlém, ale vůbec ničím jsi do "mlýna" nepřispěl. Ukázal jsi jenom screenshot toho, jak ti dneska vyšel obchod, ale bez jakéhokoliv komentáře? Nemyslím to nijak špatně, ale trošku mně tvůj post připomněl článek od Petra - proč začínající obchodníci sdílejí screenshoty jen se ziskovými obchody (www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/screeny-obchodu.html).

Zkus k tomu příště hodit alespoň nějaký komentář nebo popsat ve zkratce svůj systém, jinak to bude zcela k ničemu. No flame...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja dnes promeskal (musel jsem na vecko :-))) peknej vstup dopol na DAX ... pak jsem se na to vybod a ted odpol na TF jsem urval 60 E (zkousim neco novyho - se stridavejma uzpechama) ... vsiml jsem si ze Rogi ma trochu jinak svicky - napr ta, na kterou jsem vstupoval a vystupoval, tak je ma trochu jinak postaveny nez se me to vykresluje - vite nekdo cim to?? Ja beru data od IB. na zdar pajus

15553

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja dnes promeskal (musel jsem na vecko :-))) peknej vstup dopol na DAX ... pak jsem se na to vybod a ted odpol na TF jsem urval 60 E (zkousim neco novyho - se stridavejma uzpechama) ... vsiml jsem si ze Rogi ma trochu jinak svicky - napr ta, na kterou jsem vstupoval a vystupoval, tak je ma trochu jinak postaveny nez se me to vykresluje - vite nekdo cim to?? Ja beru data od IB. na zdar pajus

15554

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Kuba : ano som zacinajuci trader a rozhodol som sa prispievat teraz a asi zly timing ze prvy zverejneny screen je plusovy , no nic dole je aj jeden stratovy :) OS : kombinacia TSS a FW Trh : YM TF : 30 min , 6 min backtest : 1-7 /2010 , pre mna najdolezitejsi ukarovatel - priemer na 1 obchod : 95 USD , efektivita 83 % nieoc okolo OS : hlavny smer trhu je urcovany na TF 30 min . pomocou EMA 26 a MACD , vstup casujem na 6 min pomocou CCI resp. patternu 2v .

15555

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pajus: zdarec to by mne taky zajimalo, uz jsem to tady jednou psal, když ochoduji je jeden graf pak to zavru vypnu treba PC pozdejc to zas nakopnu a ty bary jsou jinak vykresleny - nechapu. Je fakt ze ve smlouve mame , jelikoz jsem taky u IB ze neruci za data nebo neco takoveho, ale az takovy rozdil, je to divny, protoze jelikoz to mas foto z obch seance a ja taky, tak proc toto? Mohl bych poprosit naše mazaky o vysvetlení? Muze to byt v nastaveni Ninja a kdyz jo tak co s tim kluci. tady je pajusuv i můj screen.

15556

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lidi, co kdybyste zkusili začít používat vyhledávání..? ona to není špatná funkce...stačí zadat "odlišnosti v datech, rozdílná data atd." a vyjede vám spousta i velmi komplexních materiálů o téhle problematice...(ano, přesně takto jsem to svého času dohledal já)..

proto to znova vysvětlovat nebudu, protože je to zbytečné, když už tu to několikrát je..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi: vsetky high a low sedia, aj rozpatie vsetkych pohybov sedi, akurat niektore sviecky su vykreslene s malym casovym posunom. To je uplne bezna vec. Ja mam tiez niektore sviecky odlisne. Ono staci aby data prisli s nejakym casovym posunom a Ninja zacne 1 minutovu vykreslovat trochu inak. V podstate graf je len interpretacia dat a ta sa moze mierne lisit. Dolezite je vsetky vrcholy a dna a swingy sedia.
P.S. preto je dost zavadzajuce si definovat vstupy typu "na close usecky" "ak je usecka klesajuca" preto lebo sviecka moze u roznych traderov vyzerat rozne :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

diky rogi za napomocne preposlani linku ... taky jsem to nejspis kdysi cetl a ulozil v hlave nekam dost hluboko, jelikoz jsem to v prvnich chvilich hltani info o tradingu nebral jako tak podstatnou vec a hlavne jsem v te dobe nemel stazenou platformu a ucet u IB, kde bych to mohl videt :-) ... kazdy den se clovek uci
na zdrar
pajus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...