Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jaké články si přejete?


Doporučené příspěvky

Ahoj

1. Najviac by som uvital temy venujuce sa vystupom z obchodov, resp. mamagementu otvorenej pozicie.
Napr. posledny clanok v minimagazinu "Přizpůsobte se trhům - volatilita a MFE analýza" bol v tomto smere inspirujuci.


Clanok v minimagazinu mi vnukol aj dalsi tip:
2. Dajte priestor na hlavnych strankach aj Vasim pokrocilym studentom, resp inym lokalnym traderom. Nemusite nevyhnutne vsetko pisat Vy, Vase clanky su sice skvele, ale mozno by ste toho aj Vy zvladli viac a aj nam citatelom poskytli este viac. Nieje to dalsi logicky posun stat sa Garantom viacerych clankov a nie "len" autorom ;-)

DzinDzik

PS: A co sa tyka psychologie; pre mna stacia pasaze k tradingu tie sa mi pacia, naopak vseobecne motivacnych je tu podla mna az zbytocne vela. Predpokladam ze ten kto "zabludi" na Vase stranky uz motivovany je, zvycajne az moc...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 134
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

-Reportaze z live obchodnikmi
-Ukazka vstupov a vystupov na nejakom OS,hlavne z pohladu filtracie vstupov a riadenia pozicie
-Nieco nove k MM,hlavne pri praci s viacerimi kontraktami,napr.,,predaj urcitych poctov kont.na roznych cenach pri jednov vstupe atd./
-Nejake screeny s popisom situacie,S/R,Trend,na ktore situacie si dat pozor proste co vsetko vidi dlhorocny live trader graf.
S pozdravom Filip44 (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
nejvíce by mě zajímaly články na téma:


-příběhy úspěšných traderů a to jak zahraničních, tak i těch, kteří se k tradingu dostali díky Vám a celému finančníkovi.

-články přímo od těchto úspěšných traderů

-Jakým způsobem mám udžet pozornost a koncentraci několik hodin denně? Obvykle se cca po hodině přestávám plně soustředit a začínám porušovat obchodní plán. Co s tím?


Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

já bych uvítal nějáké další praktické tipy pro managování pozice v ID tradingu, nějáký souhrn tipů, který by se týkal filtrování obchodů a poté třeba nějáký seriál, co se týče párového obchodování (jsou zde články o opcích, od intradenkách, o spreadech, ale o párovém obchodování se toho zde opravdu moc neobjevilo)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
za sebe bych uvítal články o price action a MM.
PA: na webu lze najít obecné popisy svíček, mám na mysli článek (ky) od někoho, kdo live obchoduje pouze PA - jak se dívá na grafy, čemu přikládá váhu, určování SL TP dle PA

MM: Jak řídít velikost pozice - zde s ohledem na mechanické systémy - dobré byly články o MSA, co v nich pokračovat, popř. tutorial, nějaké vychytávky tohoto sw, co získat nějakou množstevní slevu (pokud by se nás dalo několik dohromady, kurz US je dost nízko nyní), kdy odstavit systém na čas a kdy úplně, jak to simulovat v MSA...

Díky předem za čas a energii!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, take bych uvital pokracovani 12 statečných = zivotni pribehy lidi, kteri v tradingu neceho dosahli. Zajima me celkove jejich pristup k zivotu - vychova deti, manzelstvi, vztah s rodinou, misto kde se rozhodli bydlet a jestli jsou stastni.
Barva kuze interieru jejich tryskace nebo pocet kajut na palube jachty me az tak nezajima - to si vyberu podle sebe. :-)
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny.

Já bych uvítal více článků o opcích, kterým se zatím věnuju jen formou bacttestů a papertradingu a jsem právě před vstupem do live. Jinak mi skladba vyhovuje. Bez Vašich motivačních článků už bych asi svoji snahu vzdal a jelikož čtu finančník opravdu pravidelně, články z praxe s různými tématy mi pomalu vytvářejí v hlavě mapu všeho kolem tradingu.

Jinak děkuji tvůrcům finančníku za jejich výbornou práci.

LiborB

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem,

osobně bych uvítala více článků z těchto oblastí:
- řízení otevřené pozice, nejlépe reálné příklady z live obchodování, osobní zkušenosti
- obchodování podle swingů a S/R úrovní, opět nejlépe reálné příklady z live obchodování, osobní zkušenosti, konkrétní příklady
- články o reálných příbězích úspěšných obchodníků, i těch zde na fóru: jaké obtíže museli překonávat, jak dlouho jim trvalo stát se profitabilním traderem, jak dlouho fulltime traderem.

Za velmi inspirativní bych považovala shrnutí některého z minulých týdnů z pohledu live obchodování úspěšných obchodníků (Tomáše, Petra, někoho skutečně úspěšného z těchto fór?). Nemyslím tím detailní popisování obchodníkova edge, ale spíše postřehy o celkovém náhledu na trhy + zaznačení všech provedených obchodů.

Hezký den,
Lucie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
tradingu sa intenzivne venujem cca 2 roky (aktivne obchodujem rok).

Uvital by som:
- videotutorialy aktualneho obchodovania (situacie) na trhoch (podobne ako to robil Petr; urcite by boli zaujimave aj Tomasove postrehy)
- prakticke kroky (cvicenia) z oblasti psychologie

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...