Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jaké články si přejete?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 134
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

zdravím,
na jednu stranu se tady objevují jistě zajímavá témata jako videt přímo po ruku/do kuchyně live tradera, nejlepe video pri jeho obchodování nebo kolik se dá vydělat (což samozřejmě dřív nebo pozdeji to skončí fundovanou diskuzi, které cislo je pravdivé a které ne a jak to dokázat), ale zatím mi tady chybí i nabídka od tazatelů ... zda by byli ochotni za nekteré informace, články, live trade-roomy platit a kolik.

btw: nehledě na to, že marně přemýšlím, jak by mne mohly tyto informace posunout dále v mém tradingu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

krakra, mas system ktory ti funguje, tak potom je to OK. Naco potrebujes vediet ci to funguje aj tym druhym ak to robia inak ako ty? A na to, ci to ma zmysel musi prist kazdy sam, je to ako s podnikanim, niekomu to ide a niekomu nie, ale neda sa pausalne povedat, ci podnikat alebo nie, pripadne kolko sa da podnikanim zarobit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj.

Mna by zaujimali clanky zamerane na system obchodovanie,ktory by sa zameriaval
na cloveka pracujuceho,cize asi day trading,spredove obchodovanie,statisticke arbitraze(to posledne
ma zaujima asi najviac).Neviem ako v tejto dobe ma kto pracu,ale ja pracujem a mam cas tak maximalne
vecer,a keby ze backtestujem system zamerany na intraday,tak neviem dnes urcite povedat kedy bude
cas si to otestovat live....

Potesilo by zamerat sa od korena veci od takeho nie celkom skoreho zaciatku,tymto smerom.
Skusit nastavit smer,clanky,psychologiu zaameranu na spravu alebo lepsie povedane
na poukazanie krokov ako postupovat aj v osobnom zivote....

Viem je toho asi vela,mozno uplne nova tema(na knihu),ale vyzva je prvy krok k cielu!

PS:ake kurzy planukete v roku 2012?ja konkretne mam zaujem o kurz Statistickych arbitrazi

Dakujem.Matus :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Pavel K.
Jel jsem to na forexu. Problém je že to nefunguje dlouhodobě, brokeři to nemají rádi - proč - mám jenom doměnky.
Princip je jednoduchý: Dát čekající příkazy nad trh a pod trh před zprávou. Potom jenom čekat co trh udělá.
Měl jsme to dost vychytané a promyšlené, výsledky byly vynikající, problém jenom ti brokeři, prostě dlouhodobě to nefunguje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Při vyhlášení zpráv trhy dost často létají nahoru a dolů. Nedovedu si představit toto obchodovat s konzistentními výsledky. Někdy je to tak rychlé, že mužeš chytit obří slipp a poté se trhy stočí opačně proti tobě a okamžitě zasáhnou opačné příkazy, samozřejmě opět s vydatným slippem. Podle mě je toto nekontrolovatelné a neodhadnutelné a tudíž exrémně nebezpečné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To MNovak:
Právě o ten slip jde. Buď ho broker nedává nebo dává vždycky. Končí to ale tak že ho začne dávat nebo zavře účet. V tomto ohledu mám jenom doměnky.
Co se týče chování trhu při zprávách mám na to udělaný systém, je to vlastně poloautomat, ten uzavírá obchody s cca. limitovanou ztrátou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pro všechny:

určitě není problém v tom zeptat se na to, co mě zajímá, ale ideální by bylo položit dotaz někam do vhodného vlákna a sem jen hodit odkaz, aby se diskuse hned přesunula tam a nevznikla tady třeba strana uplně mimo téma..případně tento krok může udělat až odpovídající, který už bude vědět, kam by se jeho příspěvek hodil..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...