Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jaké články si přejete?


Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 134
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Zdravím všechny,
napadlo mě, zda by nebylo možné napsat článek (shrnutí) o exekučních platformách. Jejich výhody/nevýhody oproti používaným komplexním řešením typu obchodních software NT, Siera, MultiCharts - ty jsou zde na finančníkovy hojně využívány.

Specielně mě osobně zajímá aplikace vyhodnocení MFE/MAE analýzy pro každý pattern zvlášť - zatím jsem se nesetkal s řešením, které by mi umožnilo nadefinovat PT a SL pro každý pattern zvlášť s využítím jiných PT na stranu long a short.

Děkuji za jakékoliv rady postředy a náměty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiří S.:

Používám v NT ATM, nicméně mít nadefiváno pro 4 patterny 8 (short/long) možností mi nevyhovuje, zejména kůli malému rozevíracímu seznamu. Chtěl bych vědět zda jsou i jiné alternativy. Na rozhodnutí je pár sekund a nechci se dohadovat s platformou pokud to není nezbytně nutné.
Nejlepší by podle mě bylo mít přístupná tlačítka pro každý pattern na obě strany, pod kterými by byla nadefinována již vlastní hodnota PT a SL. V začátcích bych se rád vyhl diskréčnímu posouzení trhu při vstupu.
Zajímá mě, zda takové možnosti vůbec existují. Pokud ne, budu to řešit pomocí ATM v NT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 1 month later...

Aj ked neobchodujem intraday a ani indexy, tak by som mal jeden navrh. Ani nie tak na clanok, skor na nove diskusne vlakno kde by samotni autori tohoto webu prezentovali svoje obchody(povedzme den nazad), ich pohlad na aktualne dianie na trhu, pripadne pripravu na nasledujucu seansu. Myslim ze zaciatocnikom by to mohlo v mnohom pomoct a boli by v takom zivsom kontakte so samotnymi autormi. Je fajn precitat si knihu, clanok, ale pozerat takpovediec cez rameno profikom je predsa len o niecom inom. Viem ze je to praca naviac, v minulosti sa tu vsak podobne clanky objavili (Analýza posledních obchodních dnů z pohledu intradenního obchodníka) a aspom podla mna boli zaujimave. Mozno teraz ked prichadza zima a slnko moc nehreje by sa mohli dat chalani prehovorit :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...