Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Zdravim Vas.

Musim se zde zminit o sluzbach strikeru a hlavne vstricnosti pana Martina Lembaka. Mam ucet u ceskeho brokera, ktery mi z duvodu prechodu z forexu na americke akciove indexy nemohl nabidnout takove podminky aby byly obchody smysluplne (byl tam prislis vysokej spread, inu jak to u forex brokeru byva).
Hledal jsem tedy a vybiral jsem primo americkyho brokera, koukal jsem chvili po AMP ale az se zalozenim tohodle vlakna me zaujal Striker. No napsal jsem tedy o demo, pan Lembak se mi telefonicky ozval primo z ameriky, takovou rychlost jsem necekal. Zacali jsme tedy jednat po emailu o podrobnostech jak to probiha, no a za 14-dni na to jsem mel otevrenej ucet. Stacilo poslat penize, z ceske sporitelny sli na clearing open e cry 2 dny. To jsem taky koukal. Takze Strikera mohu zatim jen doporucit.
Tak a ted me drzte palce v realnem obchodovani, bude to narez !

Martin

Ať se Vám daří !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravíčko.

Aj ja sa pripájam k Martinovi. Pán Lembak je naozaj veľmi ochotný a trpezlivý. Som v tradovani nový a veľa vecí mi ešte nie je jasných takže som mal naňho veľa otázok (podľa mnohých na finančníkovi by boli hlúpe :D), ale vždy mi ochotne a rýchlo odpovedal. Takže Thumbs Up pre Striker a pána Lembaka.

Rišo :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím.

Chcem sa spýtať či niekto aktívne používa SOL Trader od Strikeru. Skúšam demo. Páčia sa mi grafy, sú podľa mňa veľmi presné a prehľadné. Ale mám problém so zadávaním SL a Trailing stop. Vôbec netuším ako to v SOL-e funguje. A tiež neviem ako sa dá na jednom trhu (napr. FDAXH2) otvoriť short aj long pozícia naraz. Keď mám otvorený short a nakúpim na long tak mi to zruší short s príslušným ziskom/stratou a neotvorí long. Neviete mi niekto poradiť, prípadne poslať link na nejaký video manuál alebo aj písaný? (AJ nie je problém). Preštudoval som si manuál na stránke Strikeru, ale ten mi veľa nepovedal :(. Ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já používám SOL zatím jen demo zhruba měsíc, ale grafy mám otevřené v Sierra chart. No nevím ale short a long zarás asi nepůjde otevřít v žádném softu jedině že by jsi měl dvakrát otevřený SOL každý na jiném PC a zadal každý příkaz na jiném pc, ale to jsem nezkoušel tak nevím jestli to jde.Jinak já všechny příkazy zadávám přes DOM, zadám příkaz a automaticky se mi v domu objeví SL a PT, vše se nastavuje v domu.Trailing stop jsem tam ale nikde nenašel, já posouvám SL v domu ručně, ještě mám brokera Infinity a tam jde nastavit trailing bez problemu.

snad to trochu pomohlo

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ďakujem páni. Už som na to prišiel :). A naučil som sa to dokonca aj v grafe, čo mi vyhovuje oveľa viac. Chcel som sa ešte spýtať či sa dajú v Strikeri obchodovať aj akcie konkrétnych firiem alebo iba indexy, neviem na ich stránke nájsť čo sa u nich dá obchodovať. Nevedeli by ste tu niekto dať link na to čo sa dá u nich obchodovať aj s marginmi? Vďaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer,
akcie u Strikera s neobchodujú, ale môžeš u nich ešte obchodovať opcie a spready. Všetko čo sa u nich obchoduje máš popísaná na ich stránka www.strikeronline.com v menu Traders Resources.

"Život je rada po sebe nasledujúcich lekcií, ktoré človek musí prežiť, aby ich pochopil." Ralph Waldo Emerson

Pekný zvyšok večera,

Jupik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě bych měl dotaz na data poskytované Strikerem. Nyní používám demo účet a narazil jsem na jeden problém. Zkoušel jsem načítat data jak v Sierra Chart, tak v SOL Traderu prostřednictvím Open E Cry a nezobrazuje se mi graf po celých 24 hodin, ikdyž je začátek grafu nastaven na 00:00:00 a konec na 23:59:59 (jak v Sierra Chart, tak v SOL Traderu).

Uvedu příklad: Když si otevřu dvouminutový graf RLM-MH2 (Russell 2000), tak se mi načte pouze od 2:00 do 23:40, tudíž chybí 2:20 grafu :S

Není možné, že při demo účtu neposkytují celá data? A jak to prosím vypadá u vás, co máte otevřeny reálné účty. Děkuju!


Deenius

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: gogo

Divný je, že jsem si teď otevřel i Ninja Trader, kde mám data od Zen Fire, a tam ten stejný graf končí 23:59 a začíná ve 2:00, tzn. v podstatě stejná situace na úplně jiné platformě s úplně jinými daty.

Ještě jsem zkoušel použít data se Sierry (SC Historical Data) a tam je situace obdobná. Graf končí 23:59 a začíná ve 2:00, grrr...

BTW, čtu, že jsi používal Sierru a Sol Trader dohromady. Proč si nepoužíval pouze Sierru? Ta přeci má taky DOM a možnost obchodování z grafu.


Deenius

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...