Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Zdravím.

Jako úplný začátečník jsem si pro založení prvního účtu zvolil Striker, byla to velmi dobrá volba, s panem Lembákem je velmi dobrá domluva, ať už jde o komise, možnost druhého účtu "jen pro čtení" toho prvního apod.. exekuce okamžitá a data bez problému. Platformu SOL používám jen pro ujištění, že mi NT nezlobí, ale i tak je platforma více než dostačující, pokud bych měl znovu volit brokera určitě bych neměnil.

S přáním mnoha úspěšných obchodů Roman Vomáčka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den
Komečně jsem se odhodlal stáhnout si platformu SOL a zrovna jsem kontaktoval pana Lembáka, který mě obrarem telefomoval.
Spojení bylo bez přerušování ale takové zahuhlané. Takže jsem rozuměl každému druhému slovu. Chci se zeptat těch co s ním také již mluvili. Je to běžné, nebo jsem měl smůlu. V případě že toto spojení je vždy jako když mluvím přes polštář, bych totiž asi raději volil emailovou komunikaci.
Dále - pokud chci mít v SOL podobné nastavení grafů jako FinWin tak nahoře mám cenové hrafy a EMY, po dměma v druhém poli CCI50 a pod něma ve třetím poli CCI14. Já mám problém CCI14. Do tohoto třetího pole se mi sice povede zadat CCI14 - lin, ale pokud chci, aby byla vyplněná čárkami, tak to nejde. U Ninji se v tomto případě zadávalo CCI 2x a do stejného pole(jednou line a podruhé výplň). Tady to ovšem jde jen do druhého pole CCI50
Pokud už mám ve třetím poli CCI14 - line a chci tam přidat čárovou výplň tak mohu zvolit jen ze dvou možností. Jedna mě tu výplň hodí do druhého pole (CCI50) kam to nechci, a druhá mě vytvoří čtvrté pole.
Poradil by mi prosím někdo, kde dělám chybu??
Děkuji
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomas..
skus toto: highlight prislusny CCI v ktorom chces nastavit ciary... pravy klik a bud to cez 'configure' aneb cez 'area' a 'properties WCCI - scale - collection
podla toho ake chces ciary da sa to nastavit v kazdom grafe menis farby a vzory ciar..
ale bohuzial asi nepojde nastavit v SOL WCCI tak ako to ma NT alebo SierraC .. tj vyfarbenie podla trendu na SideWinder a LSMA podobne ako jak Finwin...
AK by niekto vedel o takom nastaveni pls .. budem vdacny.. takto aspon zatial , dufam ze trochu to pomohlo..

SlR

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To slR Díky Za informace. Nevím jestli si ale dost rozumím. V pravo se mi otevře tabulka cofigure, v ní můžu nastavovat všechny ty věci. Ale pokud jsem tam do toho třetího chlívku nedostal druhej graf, tak tam to Column nemám na čem nastavit. Jde o to že bych tam chtěl 2 stejmé hrafy, ale jeden by byl Line a druhej Column. (Tak jak to mám u CCI50) Díky Tomáš

19118

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: PTomi Také jsem před časem s panem Lembákem hovořil po telefonu a zvuk byl skutečně dost zkreslený. Ale dá se s ním velice dobře komunikovat i přes SKYPE. Dnes mi věnoval pořádný kus času při vyplňování formulářů k otevření live účtu. Velice ochotně a skutečně velmi, VELMI trpělivě. Jakýkoli dotaz, jakákoli nejasnost - vše okamžitě zodpoví, poradí a pomůže. V nastavení SOL jsem s indikátory neměl problém. Jestli jsem správně pochopil, řešíš u obou CCI vyšrafování..? Viz screenshot.

19143

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to fast.jump
Přesně tak. vyšrafovat se mí povedlo CCI50 ale šrafa pro CCI14 mě nejde umíst do příslušného pole. Buď se našrafuje vždy do kolonky CCI50, nebo vytvoří novou kolonku, kde je však bez ohraničující křivky. Jakoby více křevek šlo udělat jen do toho prvního pole, kde je zobrazena CCI50. Jak jsi to tam prosímtě dostal??
Jinak myslím, že během měsíce tě asi ještě budu žádat o rady při otevírání live účtu. Pokud bys byl teda ochoten poradit pokud budu mít nějaké nejasnosti.
Díky Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To PTomi: A tady další postup. Co se týče otevření live účtu, dneska už mi přišel mail že jej mám aktivovaný, takže už jen poslat poslat peníze. Bylo to během 24 hodin schváleno, docela fofr. Postup co a jak vyplnit mám zaznamenaný, asi už bych to podle toho zvládnul, ale nic nezkazíš když pana Lembáka zkontaktuješ. Je s ním skvělá komunikace i spolupráce. Zkus to přes SKYPE, jméno martystriker.

19154

19155

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...