Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Ahoj,
mé obchodování nabývá reálného rozměru, hledám brokera. Přečetl jsem haldy referencí, nakonec rozhodoval mezi AMP a Striker. Už jsem byl téměř 100% rozhodnutý pro Striker, jenže...

Striker využívá pro Ninju AMP Clearing.

Takže zpět AMP vs Striker. Co mi Striker přinese navíc?
Komise zhruba stejné, margin stejný, česká podpora také, otevřou i malý účet, data CQG, clearing sejný.


Nějak nevím, proč využít prostředníka (Striker), než jít přímo s AMP. Ale třeba něco nevím, proto bych rád nal Váš názor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel.K

moj broker sice nie je striker ale nedavno som si robil svoj vlastny research medzi brokermi a mimo ine som si mailoval aj s clovekom so strikeru, ktory mi odpovedal na par otazok, ktorych odpovede prikladam

clearing strikeru
-Open Ecry (majitelom je OptionsXpress)

poplatky za data
-no fees including data and charts (using SOL)
-inactivity fees may be charged if inactive

poskytovatel dat a software
-Data is included in the platform: www.openecry.com/brokerage/market-data.cfm

Komisie
-povedal ze su schopny vyrovnat sa mojim komisiam u IB(moj broker) momentalne 4.02 RT all in

GBP ako base currency
-ano

Minimalny depozit
-2500 $




Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj
Mohl by mi prosím někdo udělat jasno než začnu se samozřejmostma emailovat s p. Lembakem? Původně jsem měl vyhlídnutého jako brokera strikera. Potom jsem se ale dozvěděl že zde nejde používat ninja, na kterém už rok backtestuji. To mě dostalo protože bych rád obchodoval alestoň ze začátku v prostředí, které alespoň trochu znám a mohu také obchodovat z grafu. Proto jsem se rozhodl pro mirus futures. Po přečtení všech 112 stran na jeho vláknu mám dojem že tam bývá problém s daty. Tak jsem mrknul ještě sem a vidím že se zde píše že ninja lze používat. Tak jak to tedy je?
Kolik stojí pronájem ninji? Nebo je v ceně? Komise jsem tady našel ,marginy taky, Data jsou prý zdarma, Díky
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ptomi, ano Ninja je bud ta zdarma v zakladni verzi nebo pak Standard verze za cca 50 USD mesicne k pronajmu. Striker je stejne jako AMP Futures (pozor ne AMP Clearing) takzvany introducing brocker pro AMP Global Clearing, takze je jedno, kde se otevre z hlediska komisi. Ve Strikeru mi Martin Lembak pak dokaze posouvat stopy, menit prikazy na jeho CQG terminalu a nemusim kontaktovat trade desk AMP clearingu v pripade problemu s mym pocitacem..a navic muzu mit ve Strikeru taky SOL Trader jako dalsi datovy zdroj a pro spready, opce, Multicharts, Sierru..

Hodne uspesnych trejdu..

-T-

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpovědi
Takže jestli to dobře chápu, tak základní verze zdarma nabízí obchodování jen z DOMu a graf nevidím, nebo graf vidím a obchoduji z DOMu, nebo graf vidím a jde obchodovat i z chart traderu a nejedou jen ATM stratgie (SL,PT).
Pokud By byl vidět graf z indikátorama, tak mě připadá že by obchodování z DOMu neměl být problém větší než z chart tradetu.
Ještě mě napadá kdysi jsem měl do počítače staženou jejich demo platformu SOL striker (nebo nějak tak), ale neuměl jsem ji obsluhovat. Tato platforma umí také grafy jako ninja? a jde z ní obchodovat z grafu? Dá se použít místo ninji? Chci zatím obchodovat jen NQ mini. Ne že bych nebyl ochoten utratit za soft, ale byl bych rád, abych neutrácel než vůbec začnu alespoň trošičku vydělávat
Díky
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PTomi:
SOL (u Global Futures tomu říkají Global Zen Trader a jiní brokeři možná ještě jinak) umožňuje obchodovat z grafu, z DOMu, i pomocí order ticket a je zdarma včetně dat. Mně se zdá, že umí všechno potřebné a možná i něco navíc. Je pravda, že ovládání je poněkud komplikované, ale asi se to dá naučit a zvyknout si na to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PTomi:
Backtestoval jsem také v Ninja. Poté, co jsem zvolil za svého brokera Striker nyní papertraduji v jejich platformě SOL. V grafu jsem si nastavil vše potřebné ( EMA, CCI ) jako v Ninja. Obchodovat v tom není žádný problém. Je to jednoduché, ale zatím ( a možná i proto ) velmi funkční a stabilní. Obchoduji z grafu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud bych se rozhodl pro papertesty a obchodování z platformy SOL tak potřebuji patrně demoúčet + platformu. Jeho zřízení je podmíněné čím? Musím nafundovat účet alespoň 2k USD? Nebo jen zažádám? Nad 5kUSD je prý demo zdarma, ale do 5K? Pokud ale budu backtestovat, nebudu mít nějakou dobu reálné obchody. Budou mě něco účtovat za neaktivitu?
Díky
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PTomi:
Pro papertesty potřebuješ mít real-data. Tedy zřízený účet - demo. Jak píšeš, u Strikeru je to od 5.000USD zdarma ( data + SOL). Demoúčet se dá otevřít určitě i za méně. Jestli 2 nebo 2,5 tis. nevím. Kontaktuj pana Lembáka ze Striker. Je velmi komunikativní, reaguje prakticky okamžitě a vyjde Ti vstříc. Osobně jsem si domluvil, že první 2 měsíce papertradingu mě nebudou účtovat ( resp. vrátí ) poplatek za neaktivitu ( 35 USD/měs.).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...