Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 2 týdny později...

dzonynko:

možná jsem to špatně napsal, mě zajímá, kolik si účtují cizí banky za převod peněz ze zahraničí, nebo do zahraničí.
Protože u nás je to různé. Některá chce za odchozí i příchozí platby do,ze zahraničí 200Kč + poplatky cizích bank a některá 200+1% min. 300, max. 1500. Tak mě zajímá, kolik si účtují cizí banky. Předpokládám, že budu posílat i častěji. V lepším případě 1 tam a pak už jen zpět ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravým všechny tradery,

Mam dozat ohledne SOL platformy. Otevřel jsem si účet u Striker a teď se rozhoduji zda budu obchodovat jako doposud přes Ninju nebo mě vystačí SOL platforma. Zatim se mi vše podařilo nastavil jako na Ninjovi, ale zastavil jsem se v nastavení indikatoru AutoRetracement ktery používá Tomáš v FinWinu.
Abych mohl přidat (naimportovat) tento indikator potřebuji mít AutoRetracement v Easylanguage scriptu.
Nedělal jste to již někdo z vás?

Díky Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

s timto bohuzel zkusenosti nemam, ale zkuste kontaktovat pana Lembaka ze STRIKERa.Je to cech takze je mozne, ze to jiz s nekym kdo pouziva FinWin resil.
Je moc ochotny a me zatim vzdy ze vsim poradil.
Kazdopadne at uz sezenete odpoved kdekoliv, prosim aby jste sem pote napsal pokud to tu jiz nebude.
Predem dekuji.
Jinak ja pouzivam SOL a bratr NT- oba zatim paper prechod s NT byl nezvyk ale nyni jsem se SOLem spokojen a myslim ze usetrenych skoro 1k USD za tu zmenu stal.Tedy aspon zatim jsem spokojen:-)

Ať se dílo daří:-)
Kouba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kouba:

Diky za odpoved. S panem Lembakem jsem v kontaktu hodne casto je hodne ochotny a vzdy mi pomohl, prave proto je mi az trapne se ho ptat uplne na vsechno.
Kazdopadne poslal jsem tento dotaz i na nej a on me odkazal at se zkusim zeptat Petra nebo Tomase zda tento kod nemaji. Tomas se mi ozval zpet a tento kod mi nabidl. Naimportoval jsem tam indikator ale nefunguje to jak ma (ztrati se mi cely graf). Zas bych musel kontaktovat pana Lembaka a myslim ze on ani konkretni zkusenosti s AutoRetracementem nema.
Tak nejak se asi pomalu rozhoduji ze preci jen toho Ninju uz znam a vse mi tam jede jak ma, tak hold asi zainvestuji. V tom SOL se mi to nejak nedari vse nastavit jak to mam v Ninjovi.

Měj se

Pichal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...