Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Ještě je možnost, že posíláš všechny peníze co na Fiu máš a minimální zůstatek na cizoměnových účtech musí zůstat cca 10 USD, nebo 10 EUR. K platbě se zvlášť účtuje poplatek v řádu desítek dolarů, se kterým je potřeba počítat. Pokud to i přesto nepůjde, doporučuji zkontaktovat Fio servis - ozvou se nazpátek a pomůžou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

to vasja: ano, jde stopy i profitargety u spreadu. Dále jdou i oco, brakety, trailing stopy na SOL stejně jako u jednoduchých příkazů bez poplatků za platformu. Výhodou je, že všechno sedí na burze nebo serveru a není se potřeba bát, že když ti spadne počítač, že to tam pak nebude..

Super trejdy!

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj, dneska jsem v SOL traderu udelal 2 obchody v RLM-MU2 za 30 minut se ziskem 780 USD. Chci se zeptat je to normalni nebo jsem byl moc agresivni ? Ridim se pouze jednim indikatorem CCI 14 kterej mam vysrafovanej a delam to podobne jako u paternu ZLR, 6 usec. a na sygnalu na close vztupuji, potom jak se CCI zahne do protismeru tak na close vystupuji. Ale pouzivam pouze CCI 14 zadny jiny indikator ani cenovy graf ne. Obchody se mi dari a zisky prevysuji ztraty.

19969

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Jsem ve stadiu hledani brokera ...
P. Lembak mi na dotaz po ceniku poplatku - napsal ze to ma kazda burza jinak:) to ano ale ne brokerske poplatky ty by meli nekde mit k nalezeni -

Nasel jste nekdo nekde na webu Strikeru jejich seznam poplatku? Prosim...

A jak je to u nich s opcema - obchodujete je nekdo pres Striker - nebo mi doporucte jineho brokera s min. vkladem do 5t.

Dekuji za typy

iva

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj addo,

jak je to u Strikera s opcemi nemám zkušenosti.
Já osobně mám komisi 6,42 USD (intraday), popravdě jsem počítal s komisí cca 5,5 USD protože u SOLu který používám je poplatek cca o půl dolaru vyšší než třeba za NT.Výše komise mě trochu překvapila protože to bylo více než jsem počítal, ale je pravda že jsem se až tak po úplně přesné částce nepídil.Pan Lembák mi v počátcích hodně pomohl a neustále jsem ho bombardoval emaily, takže mi nevadí pokud bych jinde ušetřil třeba dolar.V počátcích pro mě je důležité, abych do pár minut měl odpověď, až budu zkušenější a mět za sebou delší dobu obchodování pak mohu začít nad cennou přemýšlet.Dělám cca 30 obchodů za měsíc a chtěl bych časem méně, takže je pro mě opravdu důležité že se u pana Lembáka cítím dobře než co nejlevnější komise.

Snad jsem trochu pomohl.

Kouba

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...