Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobrý deň.

Chem sa spýtať či niekto neviete ako nastaviť v SOL Traderi indikátory na Woodies CCI: SideWinder, ChopZone a LSMA, (tak ako sú nastavené v seriái o Woodies CCI na financnik.cz)lebo je tam iba Woodies CCI bez týchto indikátorov. Viem, že to ide keby som používal Sierru, ale nedá sa to aj priamo na SOL? Ďakujem.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: deenius obchodování z grafu se mě osobně, né že nelíbí ale jsem zvyklej na DOM, mám live účet u Infinity a tam je DOM jednoduchý a přehledný akorát nejde propojit se Sierrou. V SOL je to lepší ten je propojený přímo se sierrou a jsou vetší možnosti nastavení. Přihodím obrázek jak to vypadá u mě. Jirka

18655

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě bych rozved předchozí dotaz ohledně Sierra Chart. Za každou odpověď budu vděčný...

Mým původním záměrem bylo obchodovoat s platformou Ninja Trader, na kterou jsem si docela zvykl a příjde mi i hodně intuitivní. U Strikeru však, stejně jako u ostatních brokerů (krom IB), je prý stop loss držen v platformě (v případě obchodování s NT), což mi smozřejmě nevyhovuje s pochopitelných důvodů. Při použití SOL Traderu je pak držen stop loss na serveru burzy nebo v clearingu (dle sdělení pana Lembáka).

Jak to však funguje, pokud bych pro obchodování chtěl využít pouze Sierra Chart? Například pomocí obchodování z grafu. A je vůbec možné obchodovat z SC? Bez SOL Traderu? A kde jsou pak drženy stopy?

Děkuju za odpovědi!


Deenius

Link to comment
Sdílet pomocí služby

deenius, stop loss je i na Ninja Traderu ve Strikeru drzen na burze nejen SOL. Jeste se musim zeptat zda i OCO, brackety, atd. Na SOL, na ktere obchoduju je vse drzeno na burze nebo serveru brokera. Vyhodou SOL je, ze ty prikazy typu OCO jsou zdarma a neni potreba 60 za mesic jako u Ninji, navic evropske trhy jsou taky zdarma a jdou trejdovat opce a spready..nove jdou zobrazit taky grafy spreadu.

Nevim jak u SC, ale ja delam pres Multicharts a ono to slouzi v podstate jako interface takze to co se zada v MC nebo SC se zobrazuje v SOL. Pro kontrolu snad je dobre mit otevrenou taky SOL. Ja mam pak SOL otevrenou hlavne taky navic pro obchodovani spreadu a opci.

Hodne uspesnych trejdu..

-T-


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, poradíte mi někdo prosím, jak nastavit u grafu na SOL nastavit indikátor EMA204? Někde dělám chybu, ale když zadám do Data/Displacement hodnotu 204, skočí mi celý graf úplně doprava a nevidím žádné svíčky ani ostatní indikátory. Jakmile najedu na aktuální graf, okamžitě se zase vracím úplně doprava a nevidím žádné hodnoty. Chyba je určitě u mne. Předem díky za tip. Laryonow

18839

18840

Link to comment
Sdílet pomocí služby

emi123, zkoušel jsem na demu a je to kombinace dvou braket příkazů najednou. V DOM aplikaci se da najít ikona, která to umožní a pak se zahákuje možnost Enable Breakout Brackets. dá se zadávat pohybem uprostřed po šedých polích. je to pak pro vyražení buď směrem nahoru nebo dolů na stopu s tím, že jsou u obou předem zadány profit targety a stop losy a po vstupu se automaticky zruší ten nezasažený braket. budu ještě dále zkoušet a ozval bych se, kdybych na něco narazil. mělo by stejně jako klasický braket nebo OCO sedět na SOL platformě na serveru ve Strikeru. jan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

beginner, muzes obchodovat spready na jejich SOL platforme sam nebo muzes i posilat prikazy p. Lembakovi. Jdou zadavat na platforme jak spready mezi stejnyma tak ruznyma komoditama. Na SOL jdou zobrazit i grafy spreadu zdarma a taky bid a ask spreadu v Deph of Market liste. Ty marginy jsou napriklad na live cattle kolem 600 USD, na psenici kolem 400 USD na kontrakt spreadu apodobne.

Hodne uspesnych trejdu..

-T-

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...